Персонал РАЕС ініціює покращення управлінських та виробничих процесів

19 лютого 2019, 12:07 | Новини

Інтерфейс програми ОІСДЕНа Рівненській АЕС підведено підсумки голосування за кращу пропозицію керівництву 2018 року, участь у якому взяли працівники електростанції – зареєстровані користувачі об’єднаної  інформаційної системи досвіду експлуатації (ОІСДЕ).

З 2008 року ОІСДЕ на РАЕС інформує про події та досвід АЕС світу та України, інструктажі та відрядження працівників Рівненської АЕС, сприяє ефективному підвищенню рівня культури безпеки персоналу електростанції, дозволяє звернутись будь-якому працівнику підприємства до вищого керівництва з метою вирішення проблемних питань. Неодноразово електронна система відзначалась міжнародними експертами, як позитивна практика підприємства.

Починаючи з 2014-го, за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина щороку в ОІСДЕ шляхом електронного опитування проводиться визначення кращих пропозицій керівництву та нагородження їх авторів.

Скріншот ОІСДЕУ 2018 році через ОІСДЕ всього було подано 69 пропозиції керівництву, як від авторизованих користувачів так і анонімно. На голосування було відібрано 35, які подавались впродовж року лише із зазначеними персональними даними. Участь в опитуванні взяли 768 користувачів системи ОІСДЕ, що становить 45% від загальної кількості зареєстрованих.

Для визначення і преміювання авторів кращих пропозицій було створено комісію під головуванням генерального директора РАЕС, до складу якої увійшли головний інженер - перший заступник генерального директора електростанції Павло Ковтонюк, начальник служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації (СНРтаПЕ) Сергій Гордієнко та голова первинної профспілкової організації електростанції Іван Мельник.

Скріншот ОІСДЕВідповідно до результатів електронного опитування найбільшу кількість – 297 голосів набрала пропозиція «Щодо наявних вакансій в підрозділах ВП РАЕС» Миколи Пашка, електрогазозварника цеху зварювання енергоремонтного підрозділу (ЕРП). Згідно з цією пропозицією з грудня 2018 року на офіційному сайті Рівненської АЕС був створений розділ «Вакансії для працевлаштування на РАЕС», в якому щомісячно розміщується актуальна інформація про наявні вакантні посади на підприємстві. Другою стала пропозиція «ІС «Електронний наряд» майстра цеху з ремонту загальностанційних систем ЕРП Геннадія Назарця. Пропозиція інженера служби аналізу безпеки Віталія Охрімчука «Встановлення програми автоматичного перекладу тексту» посіла третю сходинку.

Крім того, враховуючи корисність та важливість для культури безпеки та виробництва до списку кращих пропозицій включено пропозицію начальника зміни енергоблоків №№3, 4 РАЕС ГОУЕ-3, 4 Віталія Радчука «Про аварійне енергопостачання і не лише» та інженера з використання досвіду експлуатації СНРтаПЕ Галини Мацюк «Покращення обходів».

Як зазначили розробники ОІСДЕ – фахівці СНРтаПЕ РАЕС, з кожним роком статистика демонструє ріст кількості пропозицій, що, у свою чергу, свідчить про активність та зацікавленість персоналу РАЕС у покращенні управлінських та виробничих процесів на підприємстві.  

Автори кращих пропозицій відзначені грошовими винагородами.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій