Перший триатлон Рівненщини визначив своїх переможців

20 серпня 2018, 17:33 | Новини

Учасники триатлону разом з волонтерами, МСД та уболівальниками18 серпня на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро» відбувся перший крос-триатлон Рівненщини «3 Блок. Перезавантаження», присвячений продовженню терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС. Переможці були обрані з більш як 80 учасників із восьми областей України.

Перший триатлон у Рівненській області «3 Блок. Перезавантаження» проводився з метою популяризації здорового способу життя та таких видів спорту як плавання, велоспорт і біг; підтримки позитивного іміджу НАЕК «Енергоатом», Рівненської АЕС та атомної енергетики в цілому; пропаганди продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС, як запоруки розвитку регіону й екологічного благополуччя населення; підвищення майстерності спортсменів-аматорів, виховання духу здорової конкуренції та зміцнення корпоративної культури. Організатор всеукраїнського заходу: адміністрація та профспілкові комітети Рівненської АЕС та НАЕК «Енергоатом», Організація молоді первинної профспілкової організації (ОМ ППО) РАЕС, за підтримки відокремленого підрозділу ГО УкрЯТ у Рівненській області та магазину техніки КТС.

Під час паста-паті напередодні триатлонуНапередодні події організаторами був проведений вечір «паста-паті», де усі учасники у дружній атмосфері мали змогу познайомитися та поспілкуватися один з одним, переглянути світлини та відео з попередніх заходів, дізнатись про усі тонкощі та правила триатлону, а також поставити запитання організаторам та досвідченим триатлоністам і спортсменам. «Участь у триатлоні на спринтерській дистанції – дуже відповідальний крок. Організм піддається стресовому навантаженню, тому ми просимо всіх учасників пройти попереднє медичне обстеження і переконатися в тому, що таке навантаження їм не протипоказане. До того ж, всі спортсмени знають: перед марафоном треба їсти вуглеводи. На міжнародних забігах напередодні старту традиційно проводиться pasta-party, куди запрошують всіх зареєстрованих учасників. Триатлон «3 Блок. Перезавантаження» - не є виключенням, крім того, це чудова можливість познайомитись та детально пояснити учасникам про передстартову підготовку, умови проходження транзитної зони та усі етапи змагань», - розповідає голова ОМ ППО РАЕС Євгеній Бураков.

Учасниками спортивного дійства стали 84 особи з 8 областей УкраїниДистанція триатлону спринтерська: 750 метрів плавання, 20 кілометрів велосипедного заїзду та 5 кілометрів бігу. Місце проведення триатлону – РОК «Біле озеро» обрано не випадково, адже тут є все необхідне: розвинена інфраструктура для відпочинку, мальовнича природа та озеро з цілющою водою, що межує з лісом. Учасниками спортивного дійства стали 84 особи із Рівненської, Волинської, Київської, Миколаївської, Львівської, Закарпатської, Хмельницької та Житомирської областей. Серед них: 12 представниць прекрасної половини людства.

Старт триатлонуПередстартовий брифінг-інструктаж учасникам заходу провів майстер спорту з триатлону, головний суддя змагань Тарас Нагорний. Традиційно першим етапом триатлону було плавання. Учасники стартували одночасно: спочатку бігли у воді, а вже потім пливли вільним стилем. Наступний етап – велосипедний. Триатлоністи проїхали до озера Велике у селі Озерці (Володимирецький район), де розташовувалось місце розвороту та контрольний пункт, і назад. Після повернення спортсмени залишали велосипеди у транзитній зоні і розпочинали третій етап змагань – біговий. Дистанція пролягала узбережжям Білого озера, лісовими стежками та завершилася на місці старту. Час проходження маршруту кожним учасником фіксувався спеціальними чіпами, що були закріплені на браслетах спортсменів.

Команда підтримки від УкрЯТ на контрольному пункті в ОзерцяхВпродовж змагань учасників підтримувала величезна група підтримки: представники Українського ядерного товариства у Рівненській області, Організації молоді ППО РАЕС, команда волонтерів від Молодіжної ради міста Вараш та юні учасники проекту «Відкривай Україну», а також відпочиваючі РОК «Біле озеро», рідні та друзі учасників триатлону. За словами заступника голови УкрЯТ у Рівненській області Олександра Адамовича, громадська організація завжди намагається не бути осторонь таких заходів та максимально долучатись до їх проведення: «Нами був організований пост підтримки для спортсменів у с. Озерці, де ми пропонували їм воду та фіксували час проходження дистанції у контрольному пункті. Ми завжди прагнемо організувати все на високому рівні, і цей захід не є виключенням. Як бачимо, триатлон став однією з найграндіозніших іміджевих подій цього літа».

Генеральний директор РАЕС П.Павлишин та представники МСД  на задньому планіБезпеку учасників триатлону забезпечували медики швидкої допомоги та рятувальники-волонтери Мальтійської служби допомоги у складі представників РАЕС і ЮУАЕС. «По усьому маршруту ми забезпечили чотири мобільні групи з надання допомоги. В ході змагань було декілька падінь, проте серйозних травм не було. Більше надавали допомогу на фініші, коли спортсмени були виснаженими і втомленими, ми допомагали реабілітувати м’язи. Завдяки чудовій організації триатлону все обійшлося без пригод», - відзначив представник Мальтійської служби допомоги Андрій Забродоцький.

Переможець триатлону у абсолюті серед чоловіківЗа результатами першого триатлону Рівненщини у «абсолютному заліку» серед чоловіків перше місце здобув Ростислав Мищенко з м. Жовті Води, другу сходинку посів Олександр Устимович з м. Луцьк, бронзу виборов працівник Рівненської АЕС Олександр Кудрик. У «абсолютному заліку» серед жінок золото виборола Катерина Макарук (м. Луцьк), срібло взяла Анна Ткаченко (м. Вознесенськ), бронзу забрала Наталія Приймачук (м. Київ).

Окрім абсолютних категорій, були і категорії вікові. Перше місце серед чоловіків «18-29 років» здобув наймолодший учасник змагань вісімнадцятирічний варашанин Антон Гуцало, другим у цій віковій групі став Станіслав Главадський з Києва, третім фінішував водій транспортного цеху РАЕС Олександр Шуліпа. У найчисельнішій віковій групі (чоловіки «30-39 років») найшвидшим названо Романа Гаврилюка з Ужгорода, друге місце здобув інженер служби контролю металу РАЕС Сергій Муравинець, третє місце забрав працівник ЮУАЕС Віталій Рожок. У віковій групі – чоловіки «40-49 років» найшвидшим став волинянин Леонід Гаврилюк, другу сходинку посів Олександр Прит (смт. Томашгород), третім став Олександр Ткаченко (м. Вознесенськ). У віковій категорії «50+» увесь п’єдестал розділили атомники: першим за часом став заступник генерального директора РАЕС з капітального будівництва Сергій Куроєдов, другим – працівник ЮУАЕС Микола Сучок, третім – начальник служби головного диспетчера РАЕС Юрій Долганов.

Дівчат нагороджували у двох вікових групах. У категорії «18-35 років» золото здобула Юлія Руднік-Гриньків (м. Вараш), срібло – Вікторія Поврозник (м. Рівне), бронзу – Марія Петрущинкова (м. Київ). У категорії «36+» першою стала працівниця управління виробничо-технічної комплектації РАЕС Олена Гуцало, другою – Наталія Візер (м. Жовті Води) та третьою – провідний юрисконсульт виконавчої дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель НАЕК «Енергоатом» Олександра Пальченко.

Команди НАЕК "Енергоатом": ЮУАЕС, РАЕС та ХАЕСНайшвидшим із представників Компанії став рівненський атомник Олександр Кудрик. У командному заліку серед відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом» Рівненська АЕС посіла переможне перше місце, другу сходинку п’єдесталу взяла команда Южно-Української АЕС та бронзова нагорода дісталась представникам Хмельницької АЕС.

За словами срібного призера триатлону у віковій групі «50+», начальника дільниці цеху теплової автоматики та вимірювань ЮУАЕС Миколи Сучка, відмінному настрою учасників та вболівальників, а також чудовій атмосфері заходу, безумовно, сприяв високий рівень організації події: «Для участі у триатлоні ми приїхали великою командою ЮУАЕС та змагалися у всіх вікових категоріях. Кожен етап мав свої складнощі, проте дух суперництва змушував рухатись вперед. Наступного разу обов’язково приїдемо з колегами-дівчатами, які покажуть достойні результати серед жінок. Прекрасна організація та атмосфера спортивного свята, за що величезний уклін організаторам та профспілці, а також окрема подяка генеральному директорові РАЕС за таку значну підтримку».

Важливим елементом для перемоги заступник генерального директора РАЕС з капітального будівництва - начальник управління капітального будівництва Сергій Куроєдов називає підготовку до самих змагань: «Участь у триатлоні беру вперше в житті. Кожні вихідні перед змаганнями я тренувався, комбінуючи плавання, велосипедну їзду та біг. Боротьба була чесною. Здолати усю дистанцію для мене це вже перемога, це пригода та незабутні відчуття – важко з чимось порівняти. Обов’язково очікуватиму на цю подію у наступному році».

Переможниця триатлону у абсолюті серед жінокВолодарка золота у «абсолюті» серед жінок Катерина Макарук вважає, що любов до спорту – це вже запорука відмінного результату: «Я давно мріяла побачити Біле озеро і радію, що моє знайомство з ним розпочалось саме так. Участь у триатлоні беру вдруге в житті, тож навіть не сподівалась на такий результат. Загалом я щодня бігаю, їжджу на велосипеді та обожнюю плавати. Щоправда, побачивши дорогу якою пролягав велозаїзд, не була впевнена, що впораюсь. Проте мені дуже допомогла палка група підтримки наших вболівальників – це неабияк додавало сил».

Як відзначає учасник триатлону, інженер навчально-тренувального центру РАЕС Руслан Слободенюк ідея зі спортивним заходом, та Кубком РАЕС в цілому, це чудова мотивація для працівників ядерної галузі та різних поколінь підтримати рух здорового способу життя: «Сьогодні я подолав всі три етапи першого для себе в житті триатлону. Переконався, що триатлон – це перевірка своїх можливостей, щоденна перемога над самим собою. Дякую за таку можливість всім організаторам заходу, це було захоплююче!».

Голова ППО РАЕС Іван Мельник вручає нагороду учасниці триатлонуВсі фінішери отримали пам’ятні медалі, найшвидші в категоріях – нагороди та призи від організаторів й партнерів. За словами голови первинної профспілкової організації РАЕС Івана Мельника до організації свята спорту було докладено багато зусиль і спільними силами вдалось реалізувати справжню мегаподію. «Одним з головних завдань адміністрації та профспілкового комітету РАЕС є популяризація здорового способу життя серед атомників та членів їх сімей. Я задоволений результатом, адже до заходу залучилось чимало людей, у тому числі, працівники Рівненської АЕС, які продемонстрували справді відмінні результати», - підкреслив І. Мельник.

Фінішери Кубку РАЕСКульмінацією дня після нагородження учасників триатлону стало відзначення кращих з кращих у загальному заліку Кубку РАЕС «РАЕС CUP». Нагадаємо, триатлон «3 Блок. Перезавантаження» був четвертим етапом Кубку Рівненської АЕС «РАЕС CUP». Три попередні етапи: «Забіг під градирнями», «Перегони на Хомецькій» та Веломарафон «100 ВЕЛОwatt». Всього у всіх спортивних заходах взяли участь близько 300 чоловік. Тож за результатами чотирьох етапів Кубку, найбільшу кількість балів набрали працівники Рівненської АЕС Олександр Кудрик та Олена Шикова. Окрім того, пам’ятними сувенірами було відзначено 14 спортсменів, які взяли участь та фінішували у всіх етапах «РАЕС CUP».

Генеральний директор РАЕС Павло ПавлишинГенеральний директор Рівненської АЕС, учасник триатлону Павло Павлишин відзначив, що кожен етап Кубку РАЕС був видовищним. «Триатлон – це досить складний спорт. Ми довго готувались і з точки зору організації це непростий процес, - коментує П. Павлишин. - Підтримка волонтерів та уболівальників стали для усіх учасників, зокрема й особисто для мене, справді мотивуючими. Впевнений, наступного року ми знову організуємо усі ті спортивні заходи, що відбулися в рамках Кубку РАЕС. Тож чекатимемо на ще більшу кількість учасників».

Більше фото на сторінці РАЕС InformAtom

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій