Павло Павлишин: наші головні завдання - безаварійна робота і безпека персоналу

10 серпня 2017, 16:30 | Новини

За підсумками балансової комісії НАЕК «Енергоатом», що відбулася у Києві 9 серпня, діяльність Рівненської АЕС в першому півріччі 2017 року визнана позитивною. Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин об'єктивно оцінює досягнення і зауваження в роботі колективу.

За словами генерального директора РАЕС, в цілому, підприємство працювало успішно. Виконано планове завдання з виробництва електроенергії, коефіцієнт використання встановленої потужності перевищив минулорічний показник. Хороший рівень Рівненська АЕС має за фінансовими показниками, зокрема, виконано програму управління витратами, підтверджено ефективне використання складських запасів. Задовільною визнана фінансова дисципліна.

З негативних подій, що сталися на РАЕС поточного року, Павло Павлишин зазначив два порушення станційного рівня, що призвели до відключення енергоблоку і нещасний випадок з працівником енергоремонтного підрозділу в травні. За цими випадками проведено розслідування, вжиті заходи для недопущення їх у подальшому. Коментуючи ці події, генеральний директор підкреслив, що незаперечним пріоритетом для працівників повинна бути безпека, а також збереження життя і здоров'я працівників.

Допускати відключення і непланові зупинення енергоблоків Павло Павлишин вважає неприпустимими в наш непростий час, коли атомна енергетика покриває близько 60% всієї генерації України. У перспективі, коли запрацює ринок електроенергетики та у кожного учасника будуть свої зобов'язання, непланові зупинення будуть дорого коштувати підприємству.

Серед питань, винесених на розгляд балансової комісії Компанії, генеральний директор РАЕС відзначив збільшення фінансування на Програму з продовження терміну експлуатації енергоблоку №3. Сьогодні вже намічено шляхи їх вирішення, а також погоджено фінансування частини робіт. В кінці року буде розпочато тривалий, впродовж 240 календарних діб, планово-попереджувальний ремонт енергоблоку для підготовки його до продовження терміну експлуатації, тому вкрай важливо матеріально-технічне забезпечення процесу. На засіданні комісії піднімалося питання про оновлення транспортного парку. Наразі є рішення про виділення коштів на закупівлю цього року для РАЕС екскаватора і трьох-чотирьох автобусів. Наступного року заплановано розпочати оновлення парку автомобілів.

Павло Павлишин вважає, що з виконанням головних завдань – із забезпеченням безаварійної роботи та безпеки, персонал Рівненської АЕС справляється успішно, що дозволяє визначати перспективні плани розвитку підприємства і галузі.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>