Палац культури

Палац культури ім. Л.Українки ВП «Рівненська АЕС»

Палац культури ім. Лесі Українки функціонує з 1990 року. Приміщення в центрі міста-супутника РАЕС побудоване за індивідуальним проектом. Тут створені належні умови для реалізації основного призначення культурно-просвітницького закладу:

  • популяризація всіх видів, жанрів аматорського мистецтва, художніх промислів та сприяння розвитку творчих здібностей атомників, пошуку талановитих дітей, молоді та всебічна підтримка у їх духовному, естетичному та мистецькому вихованні;
  • організація змістовних масових заходів до державних, професійних, календарних, народних, обрядових свят, тематичних концертів, ювілеїв, шоу-програм, корпоративних заходів, конкурсів та інших форм дозвілля для дітей і дорослих;
  • впровадження інноваційних арт-проектів, довгострокових комплексних програм, які зорієнтовані на розвиток творчого потенціалу, організацію вільного часу відвідувачів;
  • забезпечення проведення гастрольної концертної діяльності провідних артистів, гуртів, колективів України та світу.

Для організації культурно-дозвіллєвої, спортивно-оздоровчої діяльності та надання послуг населенню в Палаці культури облаштовані такі приміщення: Велика зала (сцена та глядацька зала на 630 місць), Золота зала (фойє ІІ поверху), дві танцювальні зали, танцювальний клас, спортивний та тренажерний зали, кабінет психолога, кабінети гурткової роботи тощо.

Реалізацію основних завдань закладу культури забезпечує 108 працівників, 45 з яких – висококваліфіковані, досвідчені, креативні, ініціативні керівники та фахівці галузі культури, решта обслуговуючий та технічний персонал.

В Палаці культури функціонує 37 клубних формувань. Заняттями у клубах за інтересами, студіях, колективах, гуртках охоплено 812 осіб від 4 до 82 років: працівників ВП РАЕС, членів їх сімей, мешканців міста-супутника та навколишніх населених пунктів.

Сектор гурткової роботи нараховує 28 гуртків та колективів інструментального, вокального, хореографічного, театрального, образотворчого, туристичного та фізкультурно-оздоровчого напрямків.

Кращі колективи за роки плідної творчої праці, участі в концертних програмах, результативних виступів на статусних фестивалях і конкурсах здобули за результатами атестаційної комісії управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації звання «народний аматорський», «зразковий аматорський».

Культурно-освітня робота проводиться також у гуртках.

У 2016/2017 навчальному році введено в дію нове за своєю формою організації та змістом роботи клубне формування: Студія раннього мистецького розвитку дітей 4-7 років «Промінчики».

Враховуючи численні запити відвідувачів Палацу культури та потенційний ресурс інструменталістів, відновлено репетиційні заняття духового оркестру, яким керує Кальковець А.М.

Працівники сектору культурно-освітньої роботи та організації дозвілля систематично організовують і проводять змістовні культурно-дозвіллєві заходи для різних вікових груп населення (планові та на замовлення), тематичні і святкові концерти, циклові програми, масові розваги, виїзні культурно-дозвіллєві заходи Палацу культури на інших об’єктах інфраструктури ВП РАЕС, у закладах міста та на запрошення у населених пунктах прилеглих територіальних громад.

В стінах закладу вдало реалізуються цікаві масові перспективні проекти на вихідні, святкові і передсвяткові дні, а також на періоди шкільних канікул. Щорічно зростає кількість гастрольних заходів професійних творчих спілок та окремих виконавців України, близького зарубіжжя, Європи. На сцені Великої зали виступають також майстри народної творчості, зірки естради, митці Мельпомени, балету, вокалу та інструментальної творчості з Рівного, Луцька, Львова, Києва та інших міст України, а також з Грузії, Росії, Німеччини. В приміщеннях ПК РАЕС проводяться конференції, презентації, лекції, благодійні акції, виставки, мистецькі ярмарки, художні фотозйомки, діагностично-оздоровчі заходи, тощо.

Палац культури надає ряд платних послуг , перелік яких постійно розширюється.

Палац культури приймає замовлення на проведення тематичних, святкових, розважальних, пізнавальних, театралізованих програм для дітей і молоді, днів іменинника, корпоративних заходів, шоу-програм, вечірок, вечорів відпочинку, ювілеїв та інших сімейних свят для різних вікових груп населення, а також – заяви на платне використання приміщень Палацу культури для проведення концертів, вистав, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих та інших масових заходів.

 

Палац культури працює щодня з 8 до 22 год.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

Директор – 6-44-79

Заступник директора – 2-44-47

Адміністратор – 2-48-73

Сектор гурткової роботи – 2-44-45

Сектор культурно-освітньої роботи та організації дозвілля – 2-46-46

 

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>