Палац культури

Палац культури ім. Лесі Українки функціонує в структурі ВП «Рівненська АЕС» з 1990 року. Тут створені належні умови для реалізації основного призначення культурно-просвітницького закладу:

  • популяризація всіх видів, жанрів аматорського мистецтва, художніх промислів та сприяння розвитку творчих здібностей  працівників РАЕС і членів їх сімей, пошуку талановитих дітей, молоді та всебічна підтримка у їх духовному, естетичному, мистецькому вихованні;
  • організація змістовних масових заходів до державних, професійних, календарних, народних, обрядових свят, тематичних концертів, ювілеїв, шоу-програм, корпоративних заходів, конкурсів та інших форм дозвілля для дітей і дорослих;
  • впровадження інноваційних арт-проектів, довгострокових комплексних програм, які зорієнтовані на розвиток творчого потенціалу, організацію вільного часу відвідувачів;
  • забезпечення проведення гастрольної концертної діяльності провідних артистів, гуртів, колективів України та світу.

Для організації культурно-дозвіллєвої, спортивно-оздоровчої діяльності та надання послуг населенню в Палаці культури облаштовано відповідні приміщення: Велика зала (сцена та глядацька зала на 630 місць), Золота зала (фойє ІІ поверху), Конференц-зала, дві танцювальні зали, гримерні кімнати, танцювальний клас, спортивний та тренажерний зали, кабінет психолога, кабінети гурткової роботи тощо.

Реалізацію основних завдань закладу культури забезпечує 101 працівник, це висококваліфіковані фахівці галузі культури, досвідчений обслуговуючий та технічний персонал.

В Палаці культури успішно  функціонує 37 клубних формувань. Заняттями у клубах за інтересами, студії, колективах, гуртках охоплено 1579 осіб (з них 720 дітей): працівники РАЕС, члени їх сімей, мешканці міста-супутника та навколишніх населених пунктів.

Сектор гурткової роботи об’єднує 33 гуртки та творчі колективи: інструментального, вокального, фольклорного, хореографічного, театрального, образотворчого, туристичного та фізкультурно-оздоровчого напрямків. 8 творчих колективів ПК носить почесне звання «народний аматорський» і «зразковий аматорський».

Для дітей віком 4-6 років, діє студія раннього мистецького розвитку «Промінчики». Протягом минулого року в  студії навчалось вокальному, хореографічному та театральному мистецтву 96 вихованців.

За підсумками 2020 року проведено 83 заходи, які відвідали біля 36 тисяч осіб. Карантинні обмеження внесли суттєві зміни у творчу роботу ПК тому ­58 культурно-мистецьких заходів було проведено в режимі онлайн.

При ПК діє громадська організація «Естрадно-духовий оркестр «Енергія Полісся». Творчому колективу «Енергія Полісся в 2020 році підтверджено почесне звання «народний аматорський». Наразі, духовий оркестр з 29 талановитими оркестрантами, оновлений на 60% та повністю замінений репертуар сучасними різножанровими творами.

В культурному осередку Рівненської АЕС організовуються та проводяться концерти, розважальні програми, корпоративні заходи та вечірки, молодіжні шоу-проекти, майстер-класи, навчання-тренінги, дитячі анімаційні розваги тощо.

З метою формування позитивного іміджу та широкого висвітлення інформації про РАЕС, розкриття інтелектуального та творчого потенціалу дітей і молоді, розвитку і налагодження творчих зв’язків, на літній оздоровчий період 2021 року заплановано проведення IV-го регіонального фестивалю  «Аніматор шоу», в жовтні планується уже традиційне вручення перших «Медалей успіху» на святі «Віват, гуртківці!», в листопаді – VI–й багатожанровий дитячий-юнацький фестиваль – конкурс «Зірки, на сцену».

З метою популяризації атомної енергетики в регіоні, демонстрації значущості професії атомника в травні  проводиться свято «День народження Рівненської АЕС», а  в грудні  організовуються урочисті культурно-мистецькі заходи до Дня енергетика. Підтримуються зв’язки з творчими спілками, громадськими об’єднаннями й організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності. Працівники  та творчі колективи ПК є співорганізаторами та учасниками мистецького фестивалю «Energy Art Fest», Всеукраїнського молодіжного соціально-екологічного форуму «Біле озеро» та заходів, що проходять у рамках реалізації спортивно-оздоровчих проектів, благодійних акцій ППО РАЕС.

Палац культури це великий простір для творчості, а тому саме в наших приміщеннях організовуються арт-галереї митців-аматорів ВП РАЕС, гостей та мешканців міста, виставки, презентації, фотоколажі, інсталяції, перформанси, фотозони тощо.

Ми приймаємо замовлення на проведення тематичних, святкових, розважальних, ігрових, театралізованих програм для дітей і молоді, днів іменинника, корпоративних заходів, шоу-програм, вечірок, вечорів відпочинку, ювілеїв та інших свят для різних вікових груп населення. Надаються в платне користування приміщення та прилегла територія ПК для проведення концертів, вистав, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих та інших мистецьких і масових заходів.

Перелік платних послуг Палацу культури

Палац культури працює щодня з 08:00 до 22:00

Електронна адреса: kultura.raes@ukr.net

Фейсбук: www.fb.com/114134649219632

 Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

Директор: (03636) 2-48-69, 6-4479.

Заступник директора: (03636) 2-44-47

Керівник художній:(03636) 2-46-54.

Адміністратор: (03636) 2-48-73.

Сектор гурткової роботи: (03636) 2-44-45.

Сектор культурно-освітньої роботи та організації дозвілля: (03636) 2-46-46.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій