Палац культури

Палац культури ім. Л.Українки ВП «Рівненська АЕС»

Палац культури ім. Лесі Українки функціонує в структурі ВП «Рівненська АЕС» з 1990 року. Тут створені належні умови для реалізації основного призначення культурно-просвітницького закладу:

  • популяризація всіх видів, жанрів аматорського мистецтва, художніх промислів та сприяння розвитку творчих здібностей атомників та членів їх сімей, пошуку талановитих дітей, молоді та всебічна підтримка у їх духовному, естетичному та мистецькому вихованні;
  • організація змістовних масових заходів до державних, професійних, календарних, народних, обрядових свят, тематичних концертів, ювілеїв, шоу-програм, корпоративних заходів, конкурсів та інших форм дозвілля для дітей і дорослих;
  • впровадження інноваційних арт-проектів, довгострокових комплексних програм, які зорієнтовані на розвиток творчого потенціалу, організацію вільного часу відвідувачів;
  • забезпечення проведення гастрольної концертної діяльності провідних артистів, гуртів, колективів України та світу.

Для організації культурно-дозвіллєвої, спортивно-оздоровчої діяльності та надання послуг населенню в Палаці культури облаштовано відповідні приміщення: Велика зала (сцена та глядацька зала на 630 місць), Золота зала (фойє ІІ поверху), Конференц-зала, дві танцювальні зали, гримерні кімнати, танцювальний клас, спортивний та тренажерний зали, кабінет психолога, кабінети гурткової роботи тощо.

Реалізацію основних завдань закладу культури забезпечує 99 працівників – висококваліфіковані фахівці галузі культури, досвідчений обслуговуючий та технічний персонал.

В Палаці культури функціонує 38 клубних формувань. Заняттями у клубах за інтересами, студіях, колективах, гуртках охоплено 1199 осіб (з них 752 дітини): працівники РАЕС, члени їх сімей, мешканці міста-супутника та навколишніх населених пунктів.

Сектор гурткової роботи нараховує 31 колектив художньої творчості – це гуртки та колективи інструментального, вокального, фольклорного, хореографічного, театрального, образотворчого, туристичного та фізкультурно-оздоровчого напрямків. Діє студія раннього мистецького розвитку дітей віком 4-7 років «Промінчики».

З 2018 року введено в дію нові за формою організації та змістом роботи клубні формування: гуртки вокального (з елементами фольку) та образотворчого мистецтва; любительські об’єднання для прихильників рок-музики та гімнастики ушу. Всього протягом 2018 року проведено 274 заходи, які відвідали понад 95 тисяч осіб.

При ПК діє громадська організація «Естрадно-духовий оркестр «Енергія Полісся», метою якої є об’єднання творчої еліти та поліпшення рівня культурного обслуговування населення. Духовому оркестру присвоєно звання «народний аматорський». За результатами атестаційної комісії управління культури і туризму Рівненської ОДА, звання «народний аматорський» і «зразковий аматорський» в березні 2018 року підтверджено ще 8 творчим колективам ПК.

В закладі культури Рівненської АЕС запроваджено ряд молодіжних проектів, культурно-дозвіллєвих заходів, концертів, розважальних програм, корпоративних вечорів, дитячих розваг тощо.

З метою формування позитивного іміджу та широкого висвітлення інформації про РАЕС, розкриття інтелектуального та творчого потенціалу дітей і молоді, розвитку і налагодження творчих зв’язків започатковано регіональний фестиваль «Аніматор шоу»; проводиться багатожанровий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Зірки, на сцену»; відбувається вручення перших «медалей успіху» на святі «Віват гуртківці»; започатковано молодіжний арт-проект «Under street», що проходить влітку у внутрішньому дворику ПК.

З метою популяризації атомної енергетики в регіоні, демонстрації значущості професії атомника запроваджено проведення свята «День народження Рівненської АЕС» та організовуються урочисті культурно-мистецькі заходи до Дня енергетика. Підтримуються зв’язки з творчими спілками, громадськими об’єднаннями й організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності. Працівники ПК є співорганізаторами та учасниками першого регіонального фестивалю військово-патріотичної пісні «Відлуння...», Всеукраїнського молодіжного соціально-екологічного форуму «Біле озеро» та заходів, що проходять у рамках реалізації спортивно-оздоровчих проектів, благодійних акцій ППО РАЕС.

В приміщеннях установи організовуються арт-галереї митців-аматорів ВП РАЕС, гостей та мешканців міста, виставки, презентації, фотоколажі, інсталяції, перформанси, фотозони тощо.

Палац культури приймає замовлення на проведення тематичних, святкових, розважальних, ігрових, театралізованих програм для дітей і молоді, днів іменинника, корпоративних заходів, шоу-програм, вечірок, вечорів відпочинку, ювілеїв та інших свят для різних вікових груп населення. Надаються в платне користування приміщення та прилегла територія ПК для проведення концертів, вистав, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих та інших мистецьких і масових заходів.

Перелік платних послуг Палацу культури

Палац культури працює щодня з 08:00 до 22:00

Електронна адреса: kultura.raes@ukr.net

Фейсбук: www.fb.com/114134649219632

 

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

Директор: (03636) 6-44-79.

Заступник директора: (03636) 2-44-47.

Адміністратор: (03636) 2-48-73.

Сектор гурткової роботи: (03636) 2-44-45.

Сектор культурно-освітньої роботи та організації дозвілля: (03636) 2-46-46.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій