Оригінально привітали викладачів з Днем працівників освіти учні ПТУ РАЕС

04 жовтня 2019, 15:05 | Новини

Під час концертуСвятковий концерт та оригінальну виставку «Мотиви чарівної осені» підготували учні професійно-технічного училища (ПТУ) Рівненської АЕС до Дня працівників освіти.

Майже двадцять п’ять років перебуває у складі РАЕС професійно-технічне училище. За часи свого існування ПТУ завжди орієнтується на потреби енергогенеруючого підприємства та галузі, урізноманітнюючи перелік спеціальностей, осучаснюючи Глядачі - учні ПТУтехнічний, лабораторний та тренажерний парк закладу, формуючи високопрофесійний педагогічний колектив. За весь час в училищі підготовлено понад 6 тисяч кваліфікованих робітників та проведено перепідготовку більше 20 тисяч працівників електростанції.

Під час нагородження працівників ПТУПедагогічних працівників училища відзначено грамотами Управління освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації, які вручив виконуючий обов’язки директора ПТУ РАЕС Ростислав Петрик. Зокрема, нагороджено майстра виробничого навчання Анастасію Сільчук та викладачку Юлію Столяр. Ростислав Петрик зі словами вдячності звернувся до класних керівників та майстрів виробничого навчання училища, які свою енергію, знання та досвід сповна віддають майбутньому поколінню енергетиків. Він відмітив стійкий тренд на омолодження в колективі, що позитивно впливає на якість навчання.

Сольний виступ Романа НоскаТрадиційно напередодні свята учні ПТУ привітали своїх педагогів святковим концертом, де продемонстрували свої таланти та здібності. Впевненим артистом показав себе третьокурсник Богдан Шарко, який в дуеті з першокурсником Назарієм Колбасюком виконали на гітарі та скрипці мегапопулярний хіт «Despasito». Майстерне володіння голосом, гідне всеукраїнських пісенних змагань, продемонстрував другокурсник Владислав Мордас, а чаруючу мелодію на саксофоні виконав першокурсник Роман Носко. Жваво сприйняли глядачі й гумористичні сценки з життя у виконанні вихованців закладу.

Власноруч зроблені доробки учнів ПТУКрім того, до Дня працівників освіти в училищі Рівненської АЕС створено оригінальну виставку «Мотиви чарівної осені». Її експонатами стали власноруч зроблені учнями з дарів природи творчі доробки, що пов’язані з їхньою майбутньою професію. Деякі групи креативно передали своє бачення: це «гарбузовий» слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування з усіма засобами індивідуального захисту, Роботи виставки«кабачкові» градирня та реактор, турбіна з кабачків та яблук, принципова схема АЕС, виконана за допомогою насіння та моху, енергоблок РАЕС №33 з підсвіткою, «святковий букет» з електроінструментів, заземлений верстат з овочів, бджолина родина з електричних лампочок.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій