Оголошення про громадське обговорення проекту «Звіту про екологічну оцінку Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України за період 2012-2016 роки»

19 травня 2017, 12:47 | Новини

НАЕК «Енергоатом» з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародновизнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ), затверджену постановою Кабінету Міністрів України №1270 від 07.12.2011 р. Зведені заходи КЗПБ, їх переліки за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу КЗПБ оприлюднені мовою оригіналу на офіційному веб-сайті НАЕК «Енергоатом» за посиланням:

http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/integrated_security_program/.

Витрати на виконання КЗПБ здійснюються за рахунок власних коштів НАЕК «Енергоатом», а також коштів, наданих як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Євратомом. До укладання кредитних угод протягом 2011-2012 рр. була виконана перша Екологічна оцінка (ЕО) КЗПБ. Після укладання кредитних угод, відповідно до Вимог щодо реалізації проекту ЄБРР були складені та реалізуються План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також План залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КЗПБ. Звітні матеріали першої ЕО, ПЕСЗ та ПЗЗС КЗПБ були оприлюднені та залишаються доступними за вказаним вище посиланням.

ПЕСЗ та ПЗЗС КЗПБ передбачають повторення ЕО КЗПБ кожні 5 років. Чергова ЕО КЗПБ була розпочата у 2016 р. з уточнення її масштабів, після чого на замовлення ДП «НАЕК «Енергоатом» Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» (ДЗ «ДЕАПОУ») здійснив власне чергову Екологічну оцінку. Наразі розпочинається громадське обговорення її результатів. Звіт з визначення масштабів чергової ЕО та проект «Звіту про екологічну оцінку Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України за період 2012–2016 роки» оприлюднені українською та англійською мовами за вказаним вище посиланням. Також зі Звітом можна ознайомитись в інформаційних центрах АЕС.

В рамках громадського обговорення проекту Звіту ДП «НАЕК «Енергоатом» в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» (м. Вараш, майдан Незалежності, 5) 26 травня о 10 годині відбудеться інформаційний брифінг для ЗМІ. Акредитація проводиться за адресою pr@rnpp.atom.gov.ua.

Публічна зустріч з громадськістю у м. Вараш відбудеться 2 червня 2017 року в інформаційному центрі ВП РАЕС «Полісся» за адресою: майдан Незалежності, 5. Час проведення зустрічі буде уточнений та оприлюднений на офіційних веб-сайтах ДП «НАЕК «Енергоатом» та ВП РАЕС.

В разі зацікавленості запрошуємо Вас, Ваших колег та інших зацікавлених осіб  взяти участь у вказаних зустрічах.

Запитання, зауваження та коментарі до зазначеного проекту Звіту у письмовій формі можна надсилати в термін до 22.06.2017 р. електронною поштою на адресу o.nemtsov@direkcy.atom.gov.ua  або поштою на адресу: вул. Назарівська, 3, м.Київ, 01032, Україна.

Контактна особа: Немцов Олександр Анатолійович, начальник відділу екології Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом».

Документ

 

Теги: КзПБ

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>