Обдарована молодь міста-супутника РАЕС бачить Україну світлішою

20 вересня 2019, 15:24 | Новини

Школярки з міста ВарашЮні художниці з міста-супутника Рівненської АЕС завоювали срібло та заохочувальні призи на фінальному етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького творчого конкурсу «Енергоатом: робимо Україну світлішою».

Щорічний конкурс НАЕК «Енергоатом» проводиться з метою активізації творчого потенціалу обдарованої молоді, популяризації знань про атомну енергетику та формування позитивного ставлення до галузі. У цьогорічному конкурсі взяли участь чимало дітей з міст-супутників діючих українських АЕС, м. Київ, м. Славутич та Іванківського району.

Церемонія нагородженняЦеремонія нагородження переможців міжрегіонального творчого змагання відбулась 18-19 вересня у м. Київ. Рівненську АЕС на заході представляли п’ятеро талановитих школярок – переможниць першого етапу конкурсу у м. Вараш. Цього року до конкурсної комісії вперше увійшли професійні художники, які відзначили високий рівень підготовки учасників.

Робота Анастасії СавчукЗа результатами конкурсу в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт» у молодшій віковій групі робота дев’ятикласниці Анастасії Савчук здобула почесне друге місце. До слова, юна художниця вже довгий час навчається живопису в гуртку образотворчого мистецтва Палацу культури РАЕС. «Головна ідея моєї роботи як нагадування, що атомна енергетика належить до екологічно-чистих видів виробництва електроенергії, до механізмів скорочення викидів парникових газів. Для України – це шлях до світлого майбутнього!», - відзначила срібна призерка.

Григорій Муляр нагороджує Софію ГаличУ цій же номінації за творчу роботу у техніці пап’є-маше восьмикласниця Діана Федіна здобула заохочувальний приз. У номінації «Образотворче мистецтво» десятикласниця Марія Полощук отримала цінний приз за досконале розкриття теми. Також заохочувальними призами від НАЕК «Енергоатом» були відзначені малюнки шестикласниці Софії Галич та дев’ятикласниці Анастасії Катюхи.

Діти в підземному музеї на ПоштовійВ рамках національного конкурсу для усіх фіналістів було організовано насичене дозвілля в Києві. На школярів чекали екскурсії до телецентру та музею Першого Національного каналу України, Національного заповідника «Софія Київська» та піша екскурсія пам’ятними вулицями столиці за темою «Легенди Андріївського узвозу», де діти зокрема відвідали підземний музей на Поштовій площі.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій