Новий навчальний модуль розпочато для гвардійців військової частини 3045

07 липня 2017, 14:57 | Новини

4 липня 2017 року для гвардійців військової частини 3045 з охорони та оборони Рівненської АЕС розпочався новий навчальний модуль.

Навчальні модулі для військовослужбовців проводяться двічі на рік та включають курси з поводження зі зброєю, пожежної безпеки, медичної допомоги, фізичної підготовки, прийомів першої психологічної допомоги, безпечного поводження з хімічними та паливно-мастильними матеріалами. Заняття складаються з теоретичної та практичної частин, після завершення яких особовий склад військової частини складає заліки з перевірки знань щодо заходів безпеки під час виконання службово-бойових завдань та у побуті.

Кожен навчальний модуль традиційно розпочинається з урочистого шикування особового складу частини, де військовослужбовців вітають командир військової частини, ветерани, офіцери, молоді військовослужбовці, представник духовенства.

Практичні заняття нового учбового модуля проводилися на 11 навчальних місцях у вигляді комплексних занять з дотримання заходів безпеки під час виконання різноманітних службово-бойових завдань військової служби. Також відбулось заняття з гуманітарної підготовки, яка відіграє важливу роль у системі бойової та спеціальної підготовки.

Як зауважив т.в.о. командира військової частини 3045 Павло Жаріков, у Національній гвардії в зв’язку із проведенням в Україні антитерористичної операції змінилися підходи до організації службово-бойової діяльності. Сьогодні Нацгвардії необхідні справжні патріоти, грамотні фахівці, які спроможні гідно нести звання гвардійця та успішно виконувати поставлені перед військовою частиною 3045 службово-бойові завдання.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій