Нові формати співпраці з Паризьким центром ВАО АЕС

29 травня 2020, 15:50 | Новини

ВАО АЕС (фотографія з відкритих джерел)НАЕК «Енергоатом» спільно з Паризьким центром Всесвітньої Асоціації організацій, які експлуатують АЕС (ВАО АЕС) у пошуках нових представників для роботи із регіональним центром у штаті АЕС.

У світі, який потребує скорочення викидів парникових газів, надійним низьковуглецевим джерелом енергії є атомна енергетика, яка в поєднанні з іншими джерелами чистої енергії допоможе послабити несприятливі наслідки кліматичних змін. За останнє десятиліття у багатьох країнах було введено в експлуатацію понад 50 нових реакторів і стільки ж перебувають в процесі будівництва. Це говорить про те, що ядерна галузь залишається потужною й має динамічний розвиток.

Задля вдосконалення експлуатації атомних електростанцій світу функціонує ВАО АЕС, яка реалізує свою головну місію шляхом обміну інформацією між АЕС та поширенням їх кращого досвіду. Активними учасниками багатьох заходів Асоціації є працівники Рівненської АЕС. Зокрема у 2016 році на РАЕС вперше в історії ВАО АЕС було проведено обмінну партнерську перевірку Паризьким центром Асоціації. Минулого року Енергоатом та ВАО АЕС-ПЦ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, що передбачає приєднання до цього регіонального центру за програмою Партнерські перевірки.

На підставі даного Меморандуму стартує конкурс з відбору представників для роботи з Паризьким регіональним центром Асоціації у штаті АЕС з 2021 року. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів та зразок заявки для біографії додаються. Крім хорошого володіння англійською мовою, майбутні представники Асоціації повинні бути готові до частих та тривалих закордонних відряджень.

Додаткові роз'яснення щодо конкурсу можна отримати у відділі міжнародного співробітництва та технічної допомоги РАЕС, звернувшись до начальника відділу Ігоря Савчука (будівля МАГАТЕ прим. №409 або за телефоном 64-115). Заявки з біографіями та мотиваційні листи з поясненням, чому кандидат бажає працювати представником по роботі з ВАО АЕС-ПЦ, українською та англійською мовами необхідно подати в електронному вигляді на поштову скриньку sais@rnpp.atom.gov.ua до 5 червня 2020 року включно.

На сьогоднішній день Паризький центр ВАО АЕС афілійований з 18 організаціями – членами ВАО АЕС в Європі, Південній Америці та Китаї. Для кожного з них виділено представника Асоціації, який представляє організацію, надає інформацію і бере участь в заходах від її імені. Представники ВАО АЕС відіграють вагому роль: вони є основними контактними особами – каналами передачі інформації, що координують взаємодію між ВАО АЕС та її членами, тому важливо цінувати їх думки і враховувати зворотний зв'язок, що від них отримується.

Теги: ВАО АЕС

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій