Новаторські підходи, зв’язок проєктів з баченням та цінностями РАЕС відзначено під час захисту групи спецрезерву

21 серпня 2019, 15:51 | Новини

У навчально-тренувальному центрі Рівненської АЕС проведено черговий етап захисту проєктів представниками першої групи спеціального кадрового резерву електростанції, учасники якої вже до кінця серпня отримають сертифікати про завершення підготовки.

Чергові чотири проєкти презентовано конкурсній комісії учасниками першої групи спеціального кадрового резерву електростанції, створеної 2017 року за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина для підготовки та розвитку молодих перспективних управлінців підприємства. Захист проєктів оцінювала комісія у складі заступників генерального директора підприємства Віктора Кравця та Ігоря Вітковського за участю начальників навчально-тренувального центру (НТЦ) Юрія Єлісєєва та відділу розвитку персоналу Галини Синиці. Критеріями оцінювання проєктів була актуальність теми, реалістичність впровадження, етапи реалізації, зв’язок з цінностями та баченням РАЕС.

Комісія в процесі оцінювання якості проєктівПрезентації робіт відбувалися у виді представлення електронних слайдів з відображенням причини вибору теми, її важливості для підприємства, етапів та ефекту від реалізації. Усі проєкти враховували підходи SMART та діаграми Ішікави. Компоненти першої є критеріями постановки завдань та визначають конкретність, вимірюваність, досяжність, доцільність та обмеженість у часі. Діаграма «аналізу корінних причин» окреслює основні інструменти вимірювання, оцінювання, контролю та покращення якості виробничих процесів, що належать до «інструментів контролю якості».

Віктор СаворонаРеальне впровадження автоматизованого планування та обліку нарад керівництва за допомогою електронного календаря презентував начальник служби забезпечення якості Віктор Саворона. Мотивом роботи стало онлайн планування заходів за участю керівників електростанції, яке унеможливлює перетинання та дублювання заходів за участю топменеджменту та веде до економії часу і підвищення ефективності його використання, що набуває врешті  реального грошового еквіваленту. Робота перебуває на етапі реалізації з початку року.

Микола ПавлюкНа забезпечення відповідного рівня безпеки через вдосконалення навчального процесу за допомогою тренажерів для персоналу електричного цеху спрямований проєкт заступника начальника НТЦ Миколи Павлюка. «Впровадження програмно-технічного комплексу інтерактивного тренажера оперативних переключень відкритих розподільчих пристроїв ВРП-750, 330, 110 кВ дозволить працівникам ЕЦ удосконалювати навички, – вважає  М.Павлюк. - Викликано це практичною відсутністю часу на прийняття рішень працівником-електриком, тому безпеку треба «закріплювати» автоматизмом дій під час тренажерних занять». Проєкт також перебуває на етапі реалізації.

Юрій КовальНеобхідність переходу у роботі оперативного та ремонтного персоналу на електронні чек-листи доводив Юрій Коваль, майстер цеху з ремонту тепломеханічного устаткування енергоремонтного підрозділу. Саме «візуалізація» етапів ремонту та стану готовності обладнання має систематизувати та скоротити ремонтні роботи, а також підвищити рівень відповідальності працівників. Проєкт перебуває на першому етапі реалізації.

АРоман Голопапавтоматизацію спектрометричних вимірювань обладнання впроваджує Роман Голопапа, провідний інженер-керівник групи відділу ядерної безпеки. Реалізація його проєкту забезпечить доступність інформації щодо моніторингу другого та третього фізичних бар’єрів захисту ядерного палива, якими є теплообмінні трубки парогенераторів та оболонки тепловиділяючих елементів (ТВЕЛ).

Заступник генерального директора РАЕС з якості та управління Віктор Кравець відзначив актуальність усіх представлених робіт, що підтверджується фактом реалізації кожного, а також підкреслив новаторські підходи, зв’язок усіх робіт з цінностями та баченням РАЕС та відповідні відчутні результати.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій