Ніч в «музеї» атомників

19 травня 2017, 16:59 | Новини

В інформаційному центрі РАЕС «Полісся» відбувся культурно-соціальний вечір «Ніч в музеї», присвячений Міжнародному дню музеїв.

Захід, організований в рамках міжнародної акції «Європейська ніч музеїв» управлінням інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, проходив з метою демонстрації потенціалу сучасного альтернативного музею атомної енергетики та залучення молоді.

Вечірня екскурсія інформцентром РАЕС відбулася за участю учениць 7-10 класів ЗОШ №1, №2 та гімназії на чолі з координатором молодіжного проекту «Відкривай Україну» Юлією Денегою. Близько п’ятнадцяти школярок з ліхтариками у цілковитій темряві в супроводі спеціаліста електростанції вивчали «потаємні куточки» атомної науки та історії, зокрема історії розбудови Рівненської АЕС та її міста-супутника. Розважальною віхою, родзинкою екскурсійної програми став перегляд сучасного американського кінофільму «Ніч у музеї» за однойменною книгою Мілана Тренка.

Як зазначає організатор заходу, начальник прес-центру РАЕС Вікторія Леонова, ідея вперше провести в інформаційному центрі атомної електростанції захід у форматі «Ніч у музеї» виникла на хвилі активізації співпраці з молодіжним рухом «Відкривай Україну». «Насамперед ми хотіли показати, що цілком можемо стати організаторами різноманітних цікавих арт-проектів, втілюючи у життя сучасні новації. До того ж, незвичний формат проведення зустрічі залучить до нашого закладу ще більше відвідувачів. Можу сказати, що було дуже весело і ми обов’язково продовжимо цю традицію й наступного року», - наголошує В. Леонова.

Довідково: Перша «Ніч музеїв» була проведена в Берліні в 1997 році. Українські музеї вперше приєдналися до акції у 2008-му. Щорічна кількість учасників Міжнародного дня музеїв зростає: минулоріч тематичні події та заходи провели понад 35 000 музеїв у 145 країнах світу.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>