Новини

Вчора в 16:07

На РАЕС представники профільного міністерства знайомились з виробництвом

На Рівненській АЕС відбулась оглядова екскурсія для 42 працівників апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Вчора в 14:18

«Забіг під градирнями» відкрив Кубок Рівненської АЕС «РАЕС CUP»

Цими вихідними відбувся перший етап Кубку «РАЕС CUP» – відкрита першість Рівненської АЕС з бігу «Забіг під градирнями», учасниками якого стали близько однієї сотні любителів спорту. Організатором заходу, що приурочений продовженню терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС виступили організація молоді (ОМ) первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету атомної електростанції та профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом».

20 квітня 2018, 15:25

Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства

До 25-річчя створення Українського ядерного товариства (УкрЯТ) працівників Рівненської АЕС та першого генерального директора електростанції нагороджено почесними відзнаками Товариства.

20 квітня 2018, 11:06

Співпраця РАЕС з GE Power дозволить підвищити потужність енергоблоків

На майданчику Рівненської АЕС відбулась виробнича нарада з обговорення технічних пропозицій щодо підвищення потужності енергоблоків №№3, 4 за рахунок модернізації обладнання 2-го контуру, розташованого у машинному залі. У зустрічі взяли участь представники компанії General Electric Power (GE Power) (Польща) та відокремленого підрозділу «Ременерго», головний інженер РАЕС та його заступники з електрообладнання та систем контролю і управління, технології та інжинірингу, експлуатації енергоблоків №№...

19 квітня 2018, 16:35

Цьогоріч РАЕС представлятимуть троє учасників на конкурсі наукових доповідей Енергоатома

На Рівненській АЕС завершився перший етап конкурсу наукових робіт серед молоді «НАЕК «Енергоатом», учасниками якого стали шестеро молодих працівників віком до 35 років. Захід є відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу та традиційно проводиться під егідою Організації молоді (ОМ) за сприяння адміністрації та первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>