Новини

9 годин тому

РАЕС сприяє розвитку ерудованої молоді

Ще один традиційний захід присвячений Дню енергетика – інтелектуальна гра «Брейн-ринг» відбулася в інформаційному центрі Рівненської АЕС «Полісся». Участь у змаганнях взяли старшокласники загальноосвітніх шкіл міста-супутника РАЕС Вараш та населених пунктів зони спостереження Володимирецького і Маневицького районів.

Сьогодні в 13:34

Правова освіта рівненських атомників - запорука успішної роботи

На Рівненській АЕС триває «Всеукраїнський тиждень права». Провідні фахівці юридичного управління (ЮУ) РАЕС провели ряд заходів, що стосувалися важливих правових тем. Відтак кожен свідомий громадянин-працівник підприємства має змогу отримати кваліфіковану юридичну підтримку з питань реалізації й захисту прав людини.

Вчора в 15:55

Завершується будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку РАЕС – Грабів – Рівне – ХАЕС

Будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ) проводиться в рамках реконструкції повітряної лінії (ПЛ) 330 кВ РАЕС – Грабів – Рівне – ХАЕС. Це дозволить модернізувати телекомунікаційну мережу та забезпечити передачу інформації високошвидкісними потоками між енергооб’єктами Західної електроенергетичної системи.

Вчора в 13:49

Нова споруда для високотехнологічного обладнання

На Рівненській АЕС для потреб служби контролю металу розпочато масштабне будівництво «Технічного центру автоматизованих дистанційних засобів контролю металу». Будівництво цієї споруди має велике значення для РАЕС, адже це допоможе сфокусувати все важливе обладнання системи контролю металу в одному постійному місці.

Вчора в 10:18

З нового року – новий ринок електроенергії

На Рівненські АЕС активно ведеться підготовка до реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії». За умовами поправок до законопроекту № 9260 вже з 1 січня 2019 року в Україні в дію вступить перший етап реформування нового ринку електроенергії. Відтак ще до 31 грудня ми працюватимемо згідно діючих умов, а вже з нового року Рівненська АЕС запрацює в умовах нової моделі енергоринку України.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>