Новини

Вчора в 10:45

Генеральний директор РАЕС – учасник міжнародних заходів ВАО АЕС

Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин взяв участь у міжнародній партнерській перевірці (ПП) ВАО АЕС, що відбулась на АЕС Куданкулам (Індія), виступивши відповідальним представником ВАО АЕС-МЦ. Міжнародний авторитет Павла Павлишина підтверджує вручення йому в 2017 році найвищої нагороди ВАО АЕС.

Вчора в 10:00

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні!

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні відзначається День світлої і нетлінної пам'яті Героїв Небесної Сотні.

19 лютого 2019, 12:07

Персонал РАЕС ініціює покращення управлінських та виробничих процесів

На Рівненській АЕС підведено підсумки голосування за кращу пропозицію керівництву 2018 року, участь у якому взяли працівники електростанції – зареєстровані користувачі об’єднаної інформаційної системи досвіду експлуатації (ОІСДЕ).

18 лютого 2019, 08:25

Енергоблоки РАЕС відповідають рівню міжнародних індикаторів МАГАТЕ та ВАО АЕС

На майданчику РАЕС відбулося 27 засідання комітету ALARA з питань виконання дозового бюджету та дозового навантаження персоналу за 2018 рік, реалізації заходів з оптимізації дозового навантаження в минулому році, обговорення проекту дозового бюджету та відповідних оптимізуючих заходів на рік поточний.

15 лютого 2019, 14:25

Забути не можна, пам’ятати!

15-го лютого щорічно в Україні відзначається День вшанування учасників бойових Дій на території інших держав. Цьогоріч й минає 30 років від дня виведення радянських військ з Афганістану. Не може залишатись осторонь цих дат і колектив Рівненської АЕС, адже у його складі є 84 працівника, яким довелося пройти через горнило тодішньої і теперішньої війни.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>