Новини

3 години тому

На фінішній прямій - ремонтна кампанія блоку №2

На енергоблоці №2 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) завершується капітальний планово-попереджувальний ремонт (ППР). На підприємстві триває підготовка до наради з питань готовності до пуску енергоблоку після проведення капітального ремонту, який розпочався 6 березня поточного року.

Вчора в 14:16

У «Київській політехніці» навчатимуть фізичному захисту АЕС

Днями у Палаці культури Рівненської АЕС відбулась зустріч представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НАЕК «Енергоатом», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» (НТУУ «КПІ») та фахівців електростанції на тему: «Підготовка фахівців з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів. Огляд магістерської програми підготовки».

Вчора в 09:36

У місті-супутнику РАЕС вшанують 33 роковини Чорнобильської трагедії

26 квітня вшановують День пам'яті Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

24 квітня 2019, 16:36

Інструктаж як один із вагомих заходів забезпечення безпеки АЕС

На АЕЦ «Козлодуй» (Болгарія) відбулась місія підтримки (МП) ВАО АЕС-МЦ на тему: «Інструктажі із забезпечення безпеки при допуску до роботи за нарядами та перед переключенням обладнання». Експертом МП виступив рівненський атомник – начальник зміни турбінного цеху №2 (ТЦ-2) Рівненської АЕС Сергій Іванов.

24 квітня 2019, 16:33

Школярка з міста-супутника РАЕС здобула бронзу на галузевому конкурсі рефератів

Школярки з м. Вараш - переможниці конкурсу рефератів РАЕС «Малі Курчатовські читання» здобули бронзу та почесні грамоти на Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій