Новини

9 години тому

Конкурс профмайстерності визначив кращого дозиметриста РАЕС

На Рівненській АЕС відбувся конкурс професійної майстерності серед молодих спеціалістів за професією дозиметрист (черговий) цеху радіаційної безпеки.

Вчора в 15:19

Спеціаліст РАЕС став експертом партнерської перевірки ВАО АЕС-АЦ

На майданчику АЕС Салем (США) відбулась партнерська перевірка (ПП) Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС). У роботі перевірки, яку організував Атлантський центр ВАО АЕС, взяли участь представники атомних електростанцій світу та усіх регіональних центрів ВАО. Експертом від ВАО АЕС-МЦ виступив провідний інженер служби аналізу безпеки (САБ) Рівненської АЕС Іван Ширяєв.

16 серпня 2018, 16:14

На енергоблоці №4 РАЕС триває модернізація щитів постійного струму

В період проведення капітального планово-попереджувального ремонту (ППР) на енергоблоці №4 РАЕС виконується модернізація щитів постійного струму (ЩПС). Нові ЩПС із мікропроцесорною системою контролю та сигналізації дозволять фіксувати та аналізувати відхилення в роботі обладнання.

16 серпня 2018, 09:33

На РАЕС обговорили питання завантаження палива Westinghouse

14-15 серпня на Рівненській АЕС відбулось обговорення питання використання ядерного палива ТВЗ-WR на енергоблоці №3 та інших питань потенційної співпраці з провідною світовою компанією Westinghouse Electric Sweden AB (Швеція).

15 серпня 2018, 16:58

Атомники прагнуть конструктивного діалогу з НКРЕКП

Делегація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з ознайомчою метою у супроводі президента НАЕК «Енергоатом», генеральних директорів АЕС України, у тому числі Рівненської, та профспілкових лідерів Компанії відвідала Хмельницьку АЕС.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>