Новини

20 вересня 2019, 12:24

Обдарована молодь міста-супутника РАЕС бачить Україну світлішою

Юні художниці з міста-супутника Рівненської АЕС завоювали срібло та заохочувальні призи на фінальному етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького творчого конкурсу «Енергоатом: робимо Україну світлішою».

20 вересня 2019, 09:10

Атомників РАЕС запрошують долучитися до еко-акції

Щороку у вересні в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Енергетики Рівненської АЕС за ініціативи Організації молоді первинної профспілкової організації електростанції запрошуються підтримати захід «День без авто» під гаслами «Я іду пішки» та «Я їду велосипедом».

20 вересня 2019, 06:48

РАЕС відвідали представники компанії з виробництва електродвигунів

Рівненську АЕС відвідали представники компаній-виробників електротехнічного устаткування «ELIN Motoren GmbH» (Австрія) та «J.B.Plus s.r.o.» (Чехія). Мета їх візиту полягала в отриманні технічної інформації для розробки проекту новітнього електродвигуна, як можливого майбутнього аналога електродвигуна головного циркуляційного насосу (ГЦН) на енергоблоках № 3,4 РАЕС.

19 вересня 2019, 13:55

Учасники Спартакіади РАЕС отримали комплекти корпоративної спортивної форми

В рамках щорічної Спартакіади Рівненської АЕС атомники отримали нові спортивні інвентар та форму від Первинної профспілкової організації електростанції.

19 вересня 2019, 10:15

РАЕС долучається до просвітницьких проектів

В Україні стартував тиждень з протидії булінгу. В рамках співпраці Рівненської АЕС та управління освіти Вараської міської ради проведено першу лекцію-бесіду для учнів закладу загальної середньої освіти с. Заболоття.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій