Новини

8 годин тому

На РАЕС автоматизують увесь комерційний облік електроенергії

У зв’язку із впровадженням нової моделі ринку електричної енергії України було ухвалено ряд нормативних підзаконних актів, у їх числі – Кодекс комерційного обліку електричної енергії. Для відповідності вимогам Кодексу та міжнародних стандартів в НАЕК «Енергоатом», зокрема на Рівненській АЕС, проводиться модернізація автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).

25 лютого 2020, 16:41

Плавці РАЕС привезли 16 медалей з Риги

Рівненським атомникам у складі збірної команди з плавання НАЕК «Енергоатом» вдалося завоювати 16 медалей на XII Балтійському відкритому чемпіонаті з плавання у серії MASTERS «RIGA AMBER CUP 2020».

25 лютого 2020, 10:45

Академія життя Володимира Коровкіна

Напередодні дня народження неординарної особистості, одного із засновників нашого міста і підприємства, журналісти прес-центру Рівненської АЕС зустрілися з першим директором Володимиром Коровкіним, який очолював підприємство близько тридцяти років.

24 лютого 2020, 15:41

На Рівненщині пройшов перший в області триатлон у закритих приміщеннях

У спорудах спорткомплексу Рівненської АЕС відбувся перший в Рівненській області триатлон у закритих приміщеннях «Amber indoor triathlon-2020».

24 лютого 2020, 08:25

Енергоблок №4 Рівненської АЕС підключено до мережі

24 лютого 2020 року о 07:01 енергоблок №4 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС підключено до мережі. Проводиться планове підвищення потужності енергоблоку до рівня дозволеної 555 МВт. Поточний ремонт енергоблоку тривав з 15 по 21 лютого 2020 року відповідно до заздалегідь узгодженої заявки. З 22 лютого п.р. енергоблок №4 РАЕС перебував у резерві.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій