Новини

Вчора в 15:05

Енергоблок №3 РАЕС – у мережі

18 січня 2019 року о 23:54 енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) було відключено від енергомережі. Дією технологічного захисту відбулась посадка стопорних клапанів, відключення турбогенератора ТГ-5 від мережі і зниження потужності реакторної установки енергоблока №3 Рівненської АЕС до 37%.

18 січня 2019, 15:34

На РАЕС перевірено стан пожежної та техногенної безпеки

На Рівненській АЕС завершилась планова перевірка стану пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) у Рівненській області, яка тривала впродовж двох тижнів.

18 січня 2019, 15:30

Волонтери РАЕС підтримують українських військових

Напередодні знаменних для українського народу свят: християнського – Водохреща та національного – Дня Соборності України, спільними зусиллями волонтерського руху Рівненської АЕС вдалося зібрати чергову матеріальну допомогу для українських військових. Продовжуючи власний благодійний «фронт підтримки» атомники надсилають гуманітарну допомогу в район проведення операції Об’єднаних сил (ООС). Загалом з початку конфлікту з агресором колективом РАЕС зібрано більше 2 мільйонів гривень волонтерської доп...

18 січня 2019, 14:39

На Рівненській АЕС дбають про реабілітацію атомників

Окрім виконання свого першочергового завдання – безпечного та безперебійного виробництва теплової й електричної енергії, за сприяння адміністрації Рівненської АЕС активно створюються належні умови для реабілітації, оздоровлення й морального розвантаження її персоналу. На базі спорткомплексу РАЕС діє реабілітаційно-спортивний комплекс (РСК), який надає відповідні послуги працівникам електростанції. На разі в закладі проводяться масштабні ремонтні роботи в приміщенні сауни.

18 січня 2019, 09:57

На енергоблоці №1 РАЕС впроваджуються «постфукусімські заходи»

У ході планово-попереджувального ремонту на енергоблоці №1 Рівненської АЕС відбулись випробування схем аварійного живлення від мобільної дизель-генераторної станції (МДГС-400), що є одним із заходів Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України (КзПБ), так званим «постфукусімським» заходом.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>