Новини

14 червня 2019, 16:18

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті першому цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

14 червня 2019, 15:54

Добудова школи №6 у місті-супутнику РАЕС курується народним депутатом

14 червня проммайданчик Рівненської АЕС відвідав народний депутат України Василь Яніцький, який ознайомився з діяльністю найпотужнішого промислового об’єкта Рівненщини.

14 червня 2019, 14:19

На «СЕТ-2019» атомники розповіли про екологічність та перспективність Рівненської АЕС

Рівненська АЕС стала учасницею V Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2019)» у числі півсотні українських та закордонних підприємств.

13 червня 2019, 16:48

Розпочато літнє оздоровлення атомників РАЕС та їхніх сімей

Літній оздоровчий відпочинок рівненських атомників та їхніх сімей стартував на початку червня. Їх відпочинок та оздоровлення є важливою соціальною складовою роботи первинної профспілкової організації (ППО) Рівненської АЕС та запорукою якісної, ефективної роботи та безпечної експлуатації підприємства.

12 червня 2019, 15:58

На РАЕС визначено кращого машиніста крана

На Рівненській АЕС визначено кращого машиніста крана в рамках конкурсу професійної майстерності серед молодих працівників цеху вантажопідіймальних механізмів енергоремонтного підрозділу (ЦВПМ ЕРП).

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій