Новини

2 години тому

Інспекція МАГАТЕ: РАЕС дотримується міжнародних гарантій

На Рівненській АЕС завершилася перевірка Міжнародної агенції з атомної енергії, яка здійснює контроль щодо застосування гарантій до ядерного матеріалу в рамках Угоди між Україною та МАГАТЕ у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

4 години тому

РАЕС запрошує на VІ Міжнародний турнір з плавання «Біле озеро»

Рівненська АЕС запрошує плавців з усього світу стати учасниками VІ Міжнародного турніру з плавання на відкритій воді «Біле озеро», традиційно присвяченому Дню Незалежності України.

Вчора в 16:28

Профілактичні протипожежні заходи на РАЕС демонструють ефективну взаємодію атомників та рятувальникі...

З метою вдосконалення практичних навичок та майстерності щодо дій з гасіння пожежі рятувальники підпорядкованих підрозділів 2-го державного пожежно-рятувального загону (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС проводять систематичні навчання на різних об’єктах електростанції. Дані заходи дають змогу налагодити взаємодію між адміністрацією РАЕС та пожежно-рятувальними підрозділами ДПРЗ-2, перевірити готовність атомників і пожежних до виконання дій за призн...

Вчора в 16:00

Представники ЄБРР: на РАЕС успішно впроваджуються заходи КзПБ

З метою контролю та аналізу стану реалізації спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського співтовариства з атомної енергії проекту Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС (КзПБ), що реалізується на Рівненській АЕС, 19-21 червня проммайданчик електростанції відвідали представники ЄБРР - банку-кредитора програми, консультанта-інспектора кредиторів (КІК) та групи управління проектами КзПБ.

Вчора в 11:30

На РОК «Біле озеро» стартував дитячий навчально-оздоровчий збір

На базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро» розпочався дитячий сезон відпочинку. Близько 200 дітей з міста-супутника Рівненської АЕС приїхали на 10-денний оздоровчий відпочинок.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>