Новини

2 години тому

Низка добрих справ - прояв великих сердець рівненських атомників

Протягом трьох років рівненські атомники долучаються до будь-якої ініціативи, що спрямована на допомогу українським військовослужбовцям. Відкриття палати для реабілітації учасників АТО у спеціалізованій медико-санітарній частині №3 (СМСЧ-№3) не стало виключенням.

2 години тому

Оглядові курси спеціалістів Компанії продовжуються на РАЕС

Щомісяця в рамках оглядових курсів, що створені за ініціативою президента НАЕК «Енергоатом», Рівненську АЕС відвідують працівники структурних підрозділів Дирекції Компанії. Відповідно до затвердженого Графіка днями на майданчику РАЕС побували спеціалісти Дирекції з фінансів та бюджетування Компанії.

3 години тому

День Конституції рівненські атомники відзначили велоперегонами

28 червня рівненські атомники взяли участь у велозмаганнях «Перегони на Хомецькій», приурочені до Дня Конституції України. Захід відбувся за ініціативою організації молоді ППО РАЕС та за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Рівненської АЕС.

7 години тому

Рівненська АЕС стала учасницею міжнародного тренування МАГАТЕ

Рівненська АЕС стала активною учасницею міжнародного тренування МАГАТЕ за форматом ConvEx-3, яке проходило з 21 по 22 червня цього року. Участь в повномасштабних тренуваннях дозволяє повною мірою оцінити міжнародні механізми реагування на ядерні аварії та ліквідації їх наслідків.

27 червня 2017, 16:00

Шановні колеги та співвітчизники!

Вітаємо вас з Днем Конституції України – визначним святом, що уособлює новий відлік у історії нашої суверенної демократичної держави.

Сторінка 1 із 301 1234 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter