Новини

Вчора в 11:40

Рада головних інженерів АЕС України окреслила напрямки технічної політики на 2018 рік

Заступник головного інженера Рівненської АЕС з ядерної та радіаційної безпеки Сергій Боришкевич став учасником чергового засідання Ради головних інженерів атомних електростанцій України (ГІС), що відбулось на майданчику Запорізької АЕС.

Вчора в 11:11

Балансова комісія РАЕС відзначила підвищення ефективності роботи персоналу

На Рівненській АЕС під головуванням генерального директора Павла Павлишина відбулась балансова комісія за підсумками роботи 2017 року. Заступники генерального директора, головного інженера та керівники структурних підрозділів звітували про стан виконання поставлених завдань у минулому році на підставі аналізу результатів підпорядкованих їм структурних підрозділів.

19 лютого 2018, 14:01

Пожежна безпека РАЕС в надійних руках професіоналів

На базі спортивного комплексу 2-го Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони Рівненської АЕС відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозділів Рівненської області за звання «Кращий пожежний-рятувальник» у форматі міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge». Серед більш як півсотні рятувальників та рятувальниць з усієї країни збірна «Рівне-112» у складі вогнеборців ДПРЗ-2 з охорони РАЕС виборола почесне друге місце у загальнокомандному заліку, першість у командній…

16 лютого 2018, 15:28

Модернізація третього каналу системи безпеки енергоблоку №3 РАЕС

На Рівненській АЕС тривають масштабні роботи з реконструкції системи безпеки в рамках виконання заходів згідно з Програмою продовження терміну експлуатації (ПТЕ) енергоблоку №3 (ВВЕР-1000) та середнього планово-попереджувального ремонту (ППР). Наразі роботи виконуються на третьому каналі системи безпеки (СБ-3).

15 лютого 2018, 16:40

На резервних дизель-електростанціях енергоблоку №2 РАЕС будуть замінені акумуляторні батареї

На резервних дизельних електростанціях (РДЕС) енергоблоку №2 РАЕС (ВВЕР-440) будуть встановлені нові акумуляторні батареї закритого типу 10 ОGi 800. В кінці січня цього року на заводі виробника «BAE Batterien GmbH» (Німеччина) успішно завершені приймально-здавальні випробовування обладнання.

Сторінка 1 із 355 1234 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter