Новини

Вчора в 14:48

Відмовся від авто – зроби свій внесок у збереження довкілля

Щороку, 22 вересня, у багатьох країнах світу проводиться Всесвітній День без автомобіля (World Carfree Day), девіз якого – «Місто як простір для людей, простір для життя».

18 вересня 2017, 16:47

На РАЕС триває підготовка до повторної партнерської перевірки ВАО АЕС

Під головуванням заступника генерального директора з якості та управління Рівненської АЕС Віктора Кравця днями на майданчику електростанції відбулась розширена нарада з питань поточного стану виконання заходів, що впроваджуються на РАЕС за результатами партнерської перевірки ВАО АЕС Паризьким центром, яка відбулась у 2016 році. Участь у нараді взяли заступники головного інженера РАЕС, керівники структурних підрозділів підприємства, які відповідальні за конкретні напрямки перевірки і області для покращення…

15 вересня 2017, 16:50

Пожежні РАЕС – понад 35 років надійного захисту ядерного об’єкту

17 вересня в Україні відзначається професійне свято працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань – День рятівника України. З нагоди свята відбулись урочистості та нагородження особового складу 2-го Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони об’єктів Рівненської АЕС.

14 вересня 2017, 14:29

Рівненські атомники дотримуються вимог нової Антикорупційної програми Енергоатома

НАЕК «Енергоатом» - перше державне підприємство, яке відповідно до вимог антикорупційного законодавства України затвердило власну Антикорупційну програму із закріпленим комплексом правил, стандартів і процедур, який сприяє виявленню, протидії та запобіганню корупції в діяльності Компанії. Сьогодні в Енергоатомі розроблено і введено в дію нову Антикорупційну програму.

12 вересня 2017, 15:09

Співпраця з литовцями: на РАЕС очікується поставка установки дезактивації металу для КП РАВ

На майданчику Рівненської АЕС відбулися обговорення щодо поставки установки дезактивації металу для Комплексу переробки радіоактивних відходів (КП РАВ) – пріоритетного будівельного об’єкту РАЕС цього року.

Сторінка 1 із 319 1234 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter