Новини

Вчора в 16:44

На сторожі Рівненської АЕС стоять кращі вогнеборці області

В обласному конкурсі серед пожежних начальник караулу ДПРЧ-23 2-го Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони Рівненської АЕС Сергія Кухоцького визнано кращим начальником караулу серед державних пожежно-рятувальних частин з охорони стратегічно важливих об’єктів.

Вчора в 16:20

Молодь обирає «мирний атом»

Родина рівненських атомників поповнюється новими кадрами: 20 випускників провідних технічних вишів України відтепер працюють у виробничих підрозділах РАЕС.

20 липня 2017, 16:55

Впровадження нової моделі енергоринку для генеруючих підприємств

З метою обговорення змін, пов’язаних із прийняттям Закону України «Про ринок електричної енергії», Рівненську АЕС відвідали голова підкомітету з питань електроенергетики та транспортування енергії Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВРУ, народний депутат України Лев Підлісецький, а також представники центру із впровадження нової моделі ринку НАЕК «Енергоатом».

20 липня 2017, 16:43

На Білому озері пройде Всеукраїнський форум, присвячений молоді, мистецтву та екології

З 28 по 31 липня 2017 року за сприяння адміністрації Рівненської АЕС і Міністерства молоді та спорту України на фестивальній галявині Білого озера відбудеться традиційний Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний форум «Біле озеро».

20 липня 2017, 12:26

У підрозділах РАЕС тривають конкурси професійної майстерності

В електричному цеху Рівненської АЕС пройшов конкурс професійної майстерності серед молоді за професією електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики (РЗА) власних потреб блоків 1-4. Традиційно захід був проведений Організацією молоді ППО РАЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету електростанції.

Сторінка 1 із 307 1234 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter