Новини

Вчора в 16:28

Рятувальники з охорони РАЕС вправлялись в пожежогасінні

Рятувальники Другого державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони Рівненської АЕС та оперативний персонал електричного цеху РАЕС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях оперативно-рятувальних підрозділів головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області.

Вчора в 16:05

Медійники РАЕС - краща первинна журналістська організація року

З нагоди Дня журналіста України первинній журналістській організації ТРК НАЕК «Енергоатом» вручено диплом та Кубок ім. Володимира Шишкова.

14 червня 2019, 16:18

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті першому цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

14 червня 2019, 15:54

Добудова школи №6 у місті-супутнику РАЕС курується народним депутатом

14 червня проммайданчик Рівненської АЕС відвідав народний депутат України Василь Яніцький, який ознайомився з діяльністю найпотужнішого промислового об’єкта Рівненщини.

14 червня 2019, 14:19

На «СЕТ-2019» атомники розповіли про екологічність та перспективність Рівненської АЕС

Рівненська АЕС стала учасницею V Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2019)» у числі півсотні українських та закордонних підприємств.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій