Новини

32 хвилини тому

З нового року – новий ринок електроенергії

На Рівненські АЕС активно ведеться підготовка до реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії». За умовами поправок до законопроекту № 9260 вже з 1 січня 2019 року в Україні в дію вступить перший етап реформування нового ринку електроенергії. Відтак ще до 31 грудня ми працюватимемо згідно діючих умов, а вже з нового року Рівненська АЕС запрацює в умовах нової моделі енергоринку України.

07 грудня 2018, 16:18

У містах-супутниках АЕС тарифи на теплову енергію – одні з найнижчих в Україні

З 1 грудня рішенням Вараської міської ради у місті-супутнику Рівненської АЕС встановлено новий тариф на теплову енергію для населення на рівні 167,28 гривень за 1 Гкал (з ПДВ), що сьогодні є одним з найнижчих показників вартості тепла в країні.

07 грудня 2018, 16:18

Школярі міста-супутника РАЕС познайомились з роботою програмістів підприємства

В інформаційному центрі «Полісся» Рівненської АЕС відбулася пізнавальна зустріч учнів 7-их класів ЗОШ №1 та провідного ІТ-спеціаліста начальника служби інформаційних технологій (СІТ) РАЕС Олега Килюха в рамках «Тижня інформатики», що проходить в школі. З вуст фахівця діти довідались про надважливі та цікаві завдання програмістів на проммайданчику електростанції, отримали професійні відповіді на усі питання та зрозуміли важливу роль it-сфери у повсякденному житті.

07 грудня 2018, 15:01

«Малі Курчатовські читання» свідчать: молодь України підтримує атомну енергетику

В інформцентрі Рівненської АЕС «Полісся» відбувся щорічний конкурс рефератів «Малі Курчатовські читання» на тему: «Атомна енергетика і суспільство», який традиційно напередодні Дня енергетика організовує управлінням інформації та зв`язків з громадськістю (УІтаЗГ) РАЕС. Захід проходить в рамках просвітницької та профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді з метою патріотичного спрямування та популяризації атомної енергетики.

06 грудня 2018, 16:08

Спеціаліст РАЕС привіз передовий американський досвід

Представник Рівненської АЕС з навчальним двотижневим візитом відвідав Сполучені Штати Америки, зокрема офіс компанії-партнера нашої станції «Western Services Corporation» (WSC Inc.). Цінні напрацювання, закордонний досвід в рамках наради американських колег та поглибленого навчання щодо використання технологій «3KEYMASTER» WSC Inc привіз на РАЕС Микола Павлюк заступник начальника навчально-тренувального центру (НТЦ) з технічних засобів навчання (ТЗН).

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>