Новини

Вчора в 15:27

На РАЕС планують підвищити потужіть енергоблоку №4 до 101,5%

На Рівненській АЕС триває реалізація робіт щодо підвищення потужності енергоблоку №4 на 1,5%.

Вчора в 11:52

На РАЕС готуються до змін на енергоринку України

Імплементація Закону України «Про ринок електричної енергії», що прийнятий минулого року, наближається до повної законодавчої готовності. Перший етап реформи розпочнеться в енергозбутовому секторі країни 1 грудня поточного року. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в серпні 2017 року видала ДП «НАЕК «Енергоатом» ліцензію на постачання електроенергії. Тому Рівненська АЕС, як відокремлений підрозділ Компанії, однією з перших розпочала під...

21 вересня 2018, 15:00

Інтегрована система управління РАЕС відповідає міжнародним стандартам

З метою оцінки та підтвердження відповідності інтегрованої системи управління (ІСУ) НАЕК «Енергоатом» вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 (система управління якістю), ISO 14001:2015 (система екологічного управління) та OHSAS 18001:2007 (система управління гігієною та безпекою праці) на майданчику Рівненської АЕС відбувся другий постсертифікайний аудит.

20 вересня 2018, 15:30

Профорієнтаційна робота РАЕС популяризує професію атомника

Персональні стипендії НАЕК «Енергоатом», призначено кращим студентам профільних вузів з міста-супутника та зони спостереження Рівненської АЕС, які успішно навчаються. Серед партнерів Рівненської АЕС провідні енергетичні вузи України – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет та Національний університет «Львівська політехніка».

20 вересня 2018, 14:15

Обдаровані учні міста-супутника РАЕС – призери міжрегіонального конкурсу

На базі Національного університету «Львівська політехніка» 19-20 вересня відбувся фінальний етап міжрегіонального конкурсу на тему «Енергоатом: з чистою енергією в майбутнє» серед учнівської молоді міст розташування відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом» та Дирекції Компанії.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>