Новини

20 жовтня 2017, 16:34

Ефективну модель розвитку роботи з персоналом на РАЕС відзначили експерти ВАО АЕС

На Рівненській АЕС відбулася місія технічної підтримки (МТП) ВАО АЕС–МЦ за темою «Передовий досвід у покращенні роботи персоналу шляхом систематичного використання методів запобігання помилок». Команда експертів відзначила ефективну модель розвитку роботи з персоналом на підприємстві.

20 жовтня 2017, 11:00

Рівненські атомники забезпечені можливістю оздоровлюватись круглий рік

Впродовж 2017 року працівники Рівненської АЕС мали можливість відпочити та оздоровитись на кращих курортах країни, сплачуючи лише частину вартості путівки. Керівництво електростанції та первинної профспілкової організації (ППО) розуміють важливість ефективного оздоровлення та насиченого відпочинку атомників РАЕС та членів їх сімей. Тому цей напрямок є однією з основних умов подальшої якісної роботи персоналу.

19 жовтня 2017, 15:11

РАЕС відвідали представники ЗМІ різних регіонів України

З метою формування позитивного іміджу атомної енергетики, її ефективності та надійності на майданчику Рівненської АЕС відбувся прес-тур представників Асоціації регіональних засобів масової інформації Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Черкащини, Рівненщини, Волині та Львівщини. Організації заходу посприяв Головний департамент інформаційної політики Адміністрації Президента України.

18 жовтня 2017, 16:10

ВАО АЕС відзначила вагомий внесок гендиректора РАЕС Павла Павлишина в підвищення безпеки

На 14-й Генеральній Асамблеї Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO), яка проходить 16-18 жовтня в Кенджу (Південна Корея), Асоціація визнала вагомий внесок дев'яти фахівців в області ядерної енергетики в підвищення безпечної експлуатації атомних електростанцій. Серед них - генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин.

17 жовтня 2017, 15:40

УВТК Рівненської АЕС понад 20 років добросовісної, кропіткої праці

З нагоди 20-річчя управління виробничо-технічної комплектації (УВТК) за добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм та сумлінну багаторічну працю, шістьох працівників підрозділу нагороджено відзнаками НАЕК «Енергоатом» та грошовими винагородами.

Сторінка 1 із 327 1234 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter