Новини

Вчора в 16:10

Рівненські атомники гостинно приймають іноземних велотуристів

Нещодавно до міста-супутника Рівненської АЕС завітав цікавий та неординарний велоспортсмен із Бельгії Жан Дежерно, який працює фотокореспондентом в одному із друкованих видань Брюсселя, а по життю захоплюється велотуризмом, мандруючи різними країнами світу.

Вчора в 14:53

Атомники на захисті Вітчизни

Напередодні Дня Незалежності України на адресу Рівненської АЕС надійшли листи-подяки від командування Збройних Сил України рівненським атомникам Сергію Крівошеєву та Володимиру Левковичу, які брали активну участь в бойових діях у зоні проведення АТО на сході країни та нещодавно пройшли військові збори у Києві.

Вчора в 08:47

В роботі - усі чотири енергоблоки РАЕС

21 серпня о 18:55 енергоблок №4 (ВВЕР-1000) підключено до енергомережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту. Наразі проводиться планове підвищення потужності блоку. Ремонтні роботи виконано за 48 календарних діб при запланованих 52. Під час ремонту проведено регламентні роботи, а також ряд понадрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки.

21 серпня 2017, 15:26

Феєрія розваг на Білому озері

Карнавально-яскравим видався фестиваль аніматорів, вперше організований та проведений Палацом культури Рівненської АЕС на базі РОК «Біле озеро» 18-20 серпня. Конкурсами, вікторинами, майстер-класами, квестами і навіть справжніми фокусами розважали дітлахів профі анімації з Рівного, Дубно, Костополя та Вараша.

Сторінка 1 із 314 1234 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter