Завантажую...

Новини

Вчора в 12:18

Пропозиції населення враховуються при процедурі продовження терміну експлуатації блоків АЕС

Робота з громадськістю є важливою складовою при прийнятті важливих державних рішень та є ознакою європейської інтеграції нашої країни. Враховувати думку населення під час продовження терміну експлуатації атомних енергоблоків зобов’язує Закон України

Вчора в 12:00

Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання

Рівненська АЕС виконала усі основні виробничі завдання, незважаючи на складні умови енергоринку, в яких довелось працювати НАЕК «Енергоатом» протягом звітного періоду. Такий висновок було зроблено за результатами Балансової комісії Компанії під час підбиття підсумків роботи відокремлених підрозділів у 2017 році.

Вчора в 09:49

Модернізація системи радіаційного контролю на енергоблоках РАЕС

На Рівненській АЕС виконано реконструкцію централізованої інформаційно-вимірювальної системи радіаційного контролю (ЦІВСРК) на енергоблоках №1, 2. Також, в рамках Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки (КзПБ) енергоблоків АЕС триває модернізація автоматизованих систем радіаційного контролю (АСРК) енергоблоків №3,4 РАЕС.

17 березня 2018, 09:20

Енергоблок №2 РАЕС виведено у планово-попереджувальний ремонт

Відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою 17 березня 2017 року о 00:02 енергоблок №2 РАЕС (ВВЕР-440) відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 45 календарних діб.

15 березня 2018, 11:06

У місті-супутнику РАЕС вшанували українських добровольців

У місті-супутнику Рівненської АЕС відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця, участь в яких взяли представники громадських організацій учасників АТО, громадські активісти та небайдужі мешканці.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>