Напередодні ювілею у транспортному цеху РАЕС визначили кращих водіїв

23 жовтня 2020, 16:54 | Новини

Трійка призерівТранспортний цех Рівненської АЕС вже цієї неділі відзначає ювілейну 45-ту річницю з дня заснування. Напередодні ювілейної дати та Дня автомобіліста і дорожника за щорічною традицією у транспортному цеху РАЕС відбувся конкурс професійної майстерності серед водіїв підприємства без вікового обмеження.

У цьогорічних професійних змаганнях взяли участь сім представників професії з метою підтримання кваліфікації, обміну кращим досвідом та мотивації командного духу в колективі. У ході теоретичного етапу конкурсуУ ході теоретичної частини конкурсу водії демонстрували власні знання з правил дорожнього руху. Під час практики показали професійні навички водіння, виконуючи заїзд на стоянку, тунельний поворот, складний розворот, заїзд на колію, «змійку», естакаду, паркування в обмеженому просторі та зупинку передніми колесами на «стоп лінії». При оцінюванні журі враховувало досконалість виконання фігур, дотримання встановленої швидкості, правил дорожнього руху й вимог охорони праці.

Олександр БогданУ підсумку володарем першого місця названо Олександра Богдана, другу сходинку п’єдесталу посів Андрій Мордас та третім став Сергій Шолубка. Кращі з кращих отримали переможні медалі, дипломи та подарунки від цехового профспілкового комітету. Переможець працює водієм автобусу, у цілому має 10 років стажу роботи на підприємстві та близько 20 років загального водійського стажу. Олександр Богдан є незмінним учасником цехового конкурсу профмайстерності впродовж останніх п’яти років і вже не вперше посідає у ньому призове місце. Як відзначає водій, щоразу він змагається за першість не заради самої перемоги, а для того, щоб загострювати власні знання, відточувати навички та демонструвати майстерність, викувану з багаторічним досвідом.

Варто додати, своєї участі у галузевому конкурсі профмайстерності серед молодих працівників Енергоатома очікують переможці цьогорічних станційних конкурсів. У професійних змаганнях серед водіїв Компанії Рівненську АЕС буде представляти Владислав Верба. Цьогорічний конкурс мав відбутися на майданчику РАЕС, проте наразі через карантинні обмеження захід перенесено на невизначений термін.

Як зауважує начальник ТрЦ РАЕС Сергій Таякін, сьогодні цех є одним з найбільших на підприємстві, має на своєму балансі 445 одиниць транспортної техніки та складає близько пів тисячі працівників, які за свій професіоналізм та активну громадянську позицію здобули авторитет й пошану серед колег. "Потужний парк за чисельністю персоналу, техніки, забезпеченості ремонтним устаткуванням нині – один з найбільш сучасних та високоефективних транспортних підприємств Рівненщини", - підкреслює Сергій Таякін.

Вітаємо високопрофесійний колектив транспортного цеху з прийдешніми ювілеєм та професійним святом - хороших доріг, повних баків і щасливих рейсів!

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій