Національна гвардія України на захисті Рівненської АЕС

25 березня 2016, 16:36 | Новини

Напередодні другої річниці Національної гвардії України (НГУ), військовослужбовці військової частини 3045 з охорони та оборони Рівненської АЕС - стратегічно важливого об’єкту країни, урочисто нагороджені почесними відзнаками командувача НГУ та подяками і грамотами від командира військової частини.

Військовослужбовці більше 30 років забезпечують надійну оборону та захист ядерних матеріалів РАЕС. За складної ситуації у державі зростають вимоги до системи охорони важливих об’єктів. Нацгвардійці здійснюють постійний моніторинг обстановки навколо електростанції, у межах санітарно-технічної захисної зони та в місті-супутнику РАЕС.

Усі військові усвідомлюють небезпеку, яка на даний момент є у зв’язку з ситуацією в східних регіонах держави. На сьогоднішній день збільшена чисельність особового складу військової частини з охорони РАЕС, залучена новітня техніка. Озброєння, боєприпасів та техніки достатньо для того, щоб гарантувати надійну охорону Рівненської АЕС.

Багато військових з в/ч 3045 мають великий досвід у військовій справі, адже чимало з них пройшли зону АТО. Військовослужбовці НГУ першими прийшли на захист суверенної України у зоні проведення антитерористичної операції та із зброєю в руках довели своє високе звання нацгвардійця. З нагоди свята військовослужбовці в/ч 3045 подякували волонтерам за співпрацю та вагомий внесок для досягнення спільної мети – перемоги!

Вітаємо з Днем Національної гвардії України! Ми високо цінуємо ваш професійний вишкіл та бойовий потенціал. Бажаємо і надалі гордо нести звання незламного духом українського військового, зберігати та примножувати лише найкращі людські якості.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій