Національна гвардія України на захисті Рівненської АЕС

25 березня 2016, 14:36 | Новини

Напередодні другої річниці Національної гвардії України (НГУ), військовослужбовці військової частини 3045 з охорони та оборони Рівненської АЕС - стратегічно важливого об’єкту країни, урочисто нагороджені почесними відзнаками командувача НГУ та подяками і грамотами від командира військової частини.

Військовослужбовці більше 30 років забезпечують надійну оборону та захист ядерних матеріалів РАЕС. За складної ситуації у державі зростають вимоги до системи охорони важливих об’єктів. Нацгвардійці здійснюють постійний моніторинг обстановки навколо електростанції, у межах санітарно-технічної захисної зони та в місті-супутнику РАЕС.

Усі військові усвідомлюють небезпеку, яка на даний момент є у зв’язку з ситуацією в східних регіонах держави. На сьогоднішній день збільшена чисельність особового складу військової частини з охорони РАЕС, залучена новітня техніка. Озброєння, боєприпасів та техніки достатньо для того, щоб гарантувати надійну охорону Рівненської АЕС.

Багато військових з в/ч 3045 мають великий досвід у військовій справі, адже чимало з них пройшли зону АТО. Військовослужбовці НГУ першими прийшли на захист суверенної України у зоні проведення антитерористичної операції та із зброєю в руках довели своє високе звання нацгвардійця. З нагоди свята військовослужбовці в/ч 3045 подякували волонтерам за співпрацю та вагомий внесок для досягнення спільної мети – перемоги!

Вітаємо з Днем Національної гвардії України! Ми високо цінуємо ваш професійний вишкіл та бойовий потенціал. Бажаємо і надалі гордо нести звання незламного духом українського військового, зберігати та примножувати лише найкращі людські якості.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій