На засіданні Балансової комісії Енергоатома відзначено роботу колективу РАЕС

19 серпня 2019, 15:48 | Новини

Делегація Рівненської АЕС на чолі з генеральним директором Павлом ПавлишинимДелегація Рівненської АЕС на чолі з генеральним директором Павлом Павлишиним представила результати діяльності колективу рівненських атомників за І півріччя 2019 року на засіданні Балансової комісії Енергоатома. Учасники засідання дійшли висновку, що підрозділи Компанії успішно впоралися з усіма виробничими завданнями півріччя.

15 серпня у Києві пройшла Балансова комісія НАЕК «Енергоатом». Як зазначив перший віце-президент – технічний директор Енергоатома Олександр Шавлаков, за підсумками першого півріччя усі атомні електростанції України виконали виробничі завдання, виробивши 42,8 млрд кВт-год електроенергії, що на 3,3% перевищило показник І півріччя минулого року. «За звітний період Компанія відпустила в енергоринок 40,3 млрд кВт-год електроенергії, що на 2,5 млрд кВт-год більше, ніж за перші шість місяців минулого року. Порівняно з першим півріччям 2018 року частка Енергоатома на ринку електричної енергії України збільшилась на 3,5% - до 55,1%», - наголосив Олександр Шавлаков.

ГоворОлександр Шавлаковячи про фінансово-економічні показники роботи Енергоатома, Олександр Шавлаков повідомив, що за перше півріччя Компанією в оптовий ринок електроенергії було відпущено товарної продукції на суму 27 млрд 835 млн грн. Зокрема фахівець подякував відокремленому підрозділу «Енергоатом-Трейдинг» за якісну підготовку до роботи в нових ринкових умовах.

Оцінюючи роботу відокремлених підрозділів Олександр Шавлаков висловив окрему подяку Рівненській АЕС, яка не лише якісно виконує власні виробничі завдання, але й допомагає оперативно вирішувати технічні проблеми, які виникають в інших підрозділів Компанії.

Серед досягнень Енергоатома він назвав успішне проходження Компанією осінньо-зимового  періоду 2018-2019 років, під час якого Енергоатом забезпечив 56% від загального обсягу електроенергії, відпущеної в енергоринок України. «У рамках реалізації Програми підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС у березні поточного року енергоблок №2 Южно-Української АЕС, а у червні четвертий енергоблок Рівненської АЕС, було виведено на рівень теплової потужності 3045 МВт, що становить 101,5% проектної потужності…», - зазначив Олександр Шавлаков.

Балансова комісія НАЕК «Енергоатом»Він нагадав, що у січні поточного року за підтримки Енергоатома Президія Національної академії наук України започаткувала нову Цільову програму наукових досліджень «Ядерні та радіаційні технології для енергетичного сектору і суспільних потреб» на 2019-2023 роки». До визначних подій в діяльності Енергоатома він відніс підписання 10 червня 2019 року Енергоатомом, ДНТЦ ЯРБ та Holtec International угоди про партнерство та створення міжнародного консорціуму «Український модуль» щодо впровадження в Україні технології малих модульних реакторів SMR-160.

«Також у червні цього року в рамках Генеральної асамблеї та на щорічній конференції FORATOM «Ядерна Європа 2019» в Бухаресті президентом Енергоатома Юрієм Недашковським було підписано документ щодо розвитку атомної галузі –  Маніфест про запобігання кліматичним змінам і збереження економічної ефективності енергетики ЄС, до якого приєднались 29 лідерів ядерної енергетики та промисловості країн ЄС», - наголосив перший віце-президент Енергоатома.

Наталія ВашетінаУ свою чергу головний бухгалтер Енергоатома Наталія Вашетіна відзначила Рівненську АЕС, як станцію з найкращими показниками за рівнем ефективності використання складських запасів. У ході засідання Балансової комісії було запропоновано використовувати досвід РАЕС як зразок для інших відокремлених підрозділів Компанії та включити відповідний стандарт у Програму управління витратами Компанії.

Підбиваючи підсумки засідання Балансової комісії Наталія Вашетіна наголосила, що друге півріччя буде для Енергоатома напруженим як з точки зору фінансово-економічних показників, так і з точки зору виконання виробничої програми. Проте фахівець висловила переконання стосовно того, що атомникам вдасться впоратися зі своїм головним завданням з безпечного та надійного виробництва електроенергії.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій