На Рівненській АЕС обговорили впровадження в Компанії процесу фактурування в системі SAP ERP

07 червня 2019, 11:39 | Новини

Нарада на РАЕС

Вдосконалення процесу фактурування в Єдиній інформаційно-аналітичній системі Компанії на базі SAP ERP обговорювалось на майданчику Рівненської АЕС під час наради під керівництвом директора з фінансів та бюджетування НАЕК «Енергоатом» Анжели Депелян.

Представники відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом», дирекцій з фінансів та бюджетування, інформаційних технологій, управління закупівлями Компанії радились щодо оптимізації роботи з постачальниками товарів, робіт та послуг з метою прозорості усіх складових процесу, від укладання договорів до кінцевої оплати вартості продукції. Як підкреслила Анжела Депелян, на будь-якому етапі робіт в інформаційній системі Компанії SAP ERP відображатиметься актуальна інформація щодо розрахунків з контрагентами. Анжела ДепелянСьогоднішній день вимагає такого підходу для прийняття ефективних управлінських рішень, а також дозволить мати історію по будь-якому постачальнику. Для впровадження підсистеми з фактурування необхідна співпраця бухгалтерських, договірних та ІТ-служб, в результаті чого забезпечиться прозорість у роботі з підрядниками. Це дуже важливо при роботі в умовах нового ринку електроенергії, що запроваджується з 1 липня поточного року. Сергій Котельник третій праворуч«Впровадження процесу фактурування дозволить бачити, аналізувати та видавати достовірну звітність станом на поточний час», – підсумувала директор з фінансів та бюджетування Енергоатома.

Як прокоментував заступник начальника служби інформаційних технологій РАЕС Сергій Котельник, система SAP ERP за рахунок поступового впровадження окремих модулів наближається до повноцінної Сергій Кулешкорпоративної інформаційної системи ДП «НАЕК «Енергоатом» із завершеними циклами процесів. Прикладом цього є фактурування, яке буде замиканням процесів закупівлі та постачання і надасть остаточні дані про взаєморозрахунки з контрагентами.

За словами начальника договірного управління РАЕС Сергія Кулеша, зустріч проведено у конструктивному форматі, обговорено спільні питання, детально прописано так звану «дорожню карту» переходу на роботу у єдиному по Компанії програмному продукті.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій