На Рівненській АЕС дбають про реабілітацію атомників

18 січня 2019, 12:39 | Новини

РСКОкрім виконання свого першочергового завдання – безпечного та безперебійного виробництва теплової й електричної енергії, за сприяння адміністрації Рівненської АЕС активно створюються належні умови для реабілітації, оздоровлення й морального розвантаження її персоналу. На базі спорткомплексу РАЕС діє реабілітаційно-спортивний комплекс (РСК), який надає відповідні послуги працівникам електростанції. На разі в закладі проводяться масштабні поточні ремонтні роботи в приміщенні сауни.

 

Випробування гідроізоляції чаші басейнуОсновними напрямками діяльності РСК є спортивно-оздоровчі, реабілітаційні та рекреаційні послуги для персоналу РАЕС, сутність яких полягає в організації процесу відновлення, вдосконалення сил і можливостей людини – фізичних, емоційних, адаптаційних. Півтора року тому пройшли масштабні ремонтні роботи у спортивній залі комплексу, а зараз модернізується приміщення сауни. Загалом РСК надає послуги з користування залом аеробіки, спортзалом, з відвідування сауни й басейну, з гри у настільний теніс.

 

На сьогоднішній день було здійснено повний демонтаж близько 430 м2 облицювальної плитки, як на стінах душової кімнати, санвузлу, роздягальні, так і в самій чаші басейну. У парильному відділенні сауни триває процес демонтажу дерев’яної вагонки та удосконалення кам’янки. Стосовно системи опалення, замінено ушкодженні ділянки Віктор Бірюктрубопроводу та каналізації. Підготовлено до експлуатації витяжну вентиляційну систему та замінено повітропроводи.

 

Виконується поточний ремонт чаші басейну. «Працівниками ремонтно-будівельного цеху (РБЦ) зроблено два шари нової гідроізоляції, аби уникнути протікань води, встановлено армосітку, замінено переливний лоток. Здійснюються шпаклювальні та штукатурні роботи приміщень кімнати відпочинку та роздягальні, ремонтні роботи в душовій. Стіни і стелю оброблено антибактерицидною грунтівкою, замінено змішувачі води, а також усі вікна та двері на нові пластикові. Замовлено нову перегородку та сучасний електроводонагрівач», – коментує начальник РБЦ Віктор Бірюк.

 

Сучасний вид басейнуПрацівниками цеху теплових та підземних комунікацій (ЦТПК) замінено систему електроживлення, розетки, вимикачі, світильники. Також замовлено у кімнату відпочинку додаткові нові фени та сушарки для рук у санвузлі. Працівники цеху господарського обслуговування (ЦГО) виготовлять нові шафки та лавки для переодягальні. Наразі проводяться ремонтні роботи стелі та фарбування стін.

 

За словами завідувача РСК Івана Клеця, до кінця лютого сауна має запрацювати. «Сьогодні охорона здоров’я працівників Рівненської АЕС є пІван Клецьріоритетним напрямком діяльності підприємства. У реабілітаційно-спортивному комплексі, кожен рівненський атомник матиме можливість отримати якісні послуги зі збереження, зміцнення та покращення стану здоров’я. Функціонування РСК виступатиме інструментом реабілітації персоналу з метою підготовки їх до виконання нових виробничих функцій та вдосконалення соціальної структури персоналу електростанції. Хочу подякувати адміністрації РАЕС за розуміння, допомогу, сприяння реалізації нових проектів та ідей. А за якісно проведені ремонтні роботи наступним підрозділам підприємства: цеху з ремонту загальностанційних систем, конструкторсько-технологічному відділу, службі диспетчерського та технологічного управління і РБЦ, ЦТПК, ЦГО», – підсумував І. Клець.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій