На Рівненщині пройшов перший в області триатлон у закритих приміщеннях

24 лютого 2020, 15:41 | Новини

Учасники триатлонуУ спорудах спорткомплексу Рівненської АЕС відбувся перший в Рівненській області триатлон у закритих приміщеннях «Amber indoor triathlon-2020».

Змагання з триатлону у закритих приміщеннях – новий вид спорту в Україні, який сьогодні перебуває на піку популярності серед спортсменів у всьому світі. Марія Цицата у ході першого етапу триатлону - плаванняОрганізаторами безкоштовного заходу виступили активні працівники Рівненської АЕС – учасники спортивного клубу «Amber tri sports» та велокоманди «РАЕС team» за підтримки енергогенеруючого підприємства.

Учасником триатлону мав можливість стати кожен охочий, випробувавши себе в трьох незалежних етапах: плаванні (375 м) в басейні «Енергетик» під наглядом тренерів, В. Демидишин та О. Кудрик вириваються вперед під час другого етапу триатлону - бігубізі (2,5 км) на бігових доріжках стадіону СК «Ізотоп» та велоперегонах (10 км) на інтерактивному велотренажері у залі важкої атлетики СК «Ізотоп». Допомагали в організації події волонтери з числа рівненських атомників та небайдужих мешканців міста-супутника електростанції. Переможець визначався за найменшим сумарним часом усіх дистанцій.

Сергій Куроєдов у ході третього етапу триатлону - велоперегонВ цілому у змаганнях взяли участь 24 учасники, з них 5 дівчат та 19 хлопців – працівники Рівненської АЕС, спортсмени-аматори м. Вараш, м. Рівне, смт Володимирець, смт Томашгород. Кращим на першому етапі змагань став інженер-дефектоскопіст служби контролю металу РАЕС Сергій Муравинець з часом 00:05:33, другому та третьому етапах – електрогазозварювальник цеху зварювання РАЕС Віталій Демидишин з часом 00:09:13 та 00:17:17 відповідно. Віталій Демидишин, Сергій Муравинець і Іван ГузоватийЗа демонстрацію кращих результатів спортсмени нагороджені почесними медалями. За результатами усіх трьох етапів «Amber indoor triathlon-2020» у категорії абсолют серед чоловіків першість здобув Сергій Муравинець із загальним часом 00:32:29, друге місце завоював Віталій Демидишин з часом 00:34:20 та третю сходинку посів Іван Гузоватий (м. Вараш) з часом 00:34:52. Серед жінок у абсолюті з часом 00:39:30 золото заслужено виборола технік служби фізичного захисту РАЕС Юлія Руднік-Гриньків, з часом 00:47:57 срібло взяла Оксана Андрощук (м. Рівне) та С. Харечко, С. Куроєдов, Л. Козлинець, М. Цицата, О. Кудрикз часом 00:49:28 бронзу здобула Олена Блищик (м. Вараш). Також нагороджено кращих учасників у номінації «Найдосвідченіші» – ними стали т.в.о. генерального директора РАЕС Сергій Куроєдов (00:39:45) та Людмила Козлинець (м. Вараш) (00:53:36). У номінації «За волю до перемоги» нагороджено Марію Цицату, яка пройшла триатлон за час 00:54:43.

Учасники триатлонуУсі переможці та призери отримали цінні подарунки від спонсорів заходу: подарункові сертифікати на продукцію від провідного європейського виробника спортивного харчування «Nutrend» та різноманітні ґаджети від магазину техніки «KTC». Окрім того, кожний учасник отримав почесний диплом з часом проходження дистанції.

Юлія Руднік-Гринків та Олена БлищикНа думку абсолютної переможниці триатлону Юлії Руднік-Гринків, триатлон у закритих приміщеннях став яскравим початком з організації заходів в історії спортивного клубу «Amber tri sports». «Успіх такого крутого заходу не обійшовся б без злагодженої командної роботи усіх, хто долучився до його організації й підтримки. Учасники надихали, вражали, смішили, підтримували. Ці дні видались фантастично теплими морально і драйвовими спортивно. Нехай і маленькі відстані, нехай нас було і не так багато, проте серед нас не було несміливих, невпевнених і слабких духом!», – відзначила дівчина.

Олександр Кудрик у центріЯк зауважили організатори триатлону, його результати продемонстрували, що спорт об’єднує людей різних інтересів, професій та поколінь. «Це не остання спортивна подія цього року від спортклубу «Amber tri sports», тож ми вже плануємо низку інших цікавих заходів. Переконаний, вони будуть не менш захоплюючими», – підсумував один з організаторів, член «Amber tri sports», капітан команди «РАЕС team», електромеханік енергоремонтного підрозділу РАЕС Олександр Кудрик.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій