• Новини
  • 25 березня 2020, 12:15

На РАЕС захищають персонал

З метою посилення профілактичних заходів із запобігання захворюванню на коронавірус COVID-19 для мінімізації ризиків розповсюдження інфекції контактним шляхом серед працівників на Рівненській АЕС визначено та переведено на спеціальний графік роботи найбільш критичний персонал, необхідний для стабільної роботи об`єкту, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Зокрема, оперативний персонал Рівненської АЕС ізольовано, а критично важлива група розміщена в окремих приміщеннях готельного комплексу «Вараш», де проводяться всі необхідні заходи із дезінфекції та медичного моніторингу. На період дії карантинних заходів для цієї категорії персоналу розроблено оптимізований графік роботи та ізольований прохід на робочі місця/з них без контакту з іншим персоналом, а їх перевезення до проммайданчика здійснюватиметься за окремим маршрутом.

Готель "Вараш"Таке рішення було ухвалено на черговому засіданні штабу з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, який створено з моменту оголошення пандемії. За інформацією голови штабу РАЕС з проведення карантинних заходів - т.в.о. генерального директора електростанції Сергія Куроєдова, на Рівненській АЕС вжиті всі можливі заходи для збереження здоров’я та працездатності персоналу атомної електростанції, забезпечення безпечної та надійної роботи атомних енергоблоків. Усі атомники забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, проведено роботу з персоналом, відбувається регулярне інформування щодо особливостей карантинного режиму та норм поведінки, співробітники, не задіяні у технологічних процесах, своєчасно переведені на дистанційний режим роботи.

Санаторій-профілакторій РАЕСНагадаємо, в Україні медичні заклади тимчасово припинили планові госпіталізації та операції, крім невідкладних та термінових, тому вони перепрофільовані для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах. За словами головного лікаря санаторію-профілакторію РАЕС Світлани Слободіної, наразі у зв’язку із загальнонаціональним карантином заклад не здійснює планове оздоровлення працівників електростанції та ветеранів підприємства. Медперсонал закладу залучений до постійного медичного моніторингу персоналу Рівненської АЕС на робочих місцях та місцях ізоляції.

У роботі енергоблоки
Вироблено електроенергії
доба млн кВт*год
місяць млн кВт*год
рік млрд кВт*год
весь час
експлуатації
млрд кВт*год
ЗА ДОБУ ВІДВЕРНЕНИЙ ВИКИД СО₂, еквівалентний спаленню
нафти тис. тонн
або
вугілля тис. тонн
або
газу тис. тонн
За весь час експлуатації ЗАПОБІГЛИ ВИКИДУ СО₂
млн тонн
Метеорологічний стан
температура °C
швидкість вітру м/с
вологість %
Радіаційний стан
Проммайданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г