На РАЕС визначено кращого машиніста крана

12 червня 2019, 12:58 | Новини

На Рівненській АЕС визначено кращого машиніста крана в рамках конкурсу професійної майстерності серед молодих працівників цеху вантажопідіймальних механізмів енергоремонтного підрозділу (ЦВПМ ЕРП).

Цього року у конкурсі в ЦВПМ ЕРП за професією «машиніст крана» взяли участь чотири працівники віком до 35 років. Традиційно конкурс пройшов у два етапи. В ході перевірки теоретичних знань конкурсанти відповідали на десять тестових запитань за курсами: охорона праці, пожежна безпека та правила технічної експлуатації. Члени конкурсної комісії відзначили, що всі учасники впоралися за мінімальну кількість часу – менш ніж, за чверть години.

Практичне завдання полягало у виконанні операцій з переміщення вантажу з точки А по осі 1/2 ряду А1-Г1 на точку Б осі 4/5 ряду А1-Г1 з перешкодами та його встановлення у колодязь. Вантаж умовною вагою 1,5 т переміщували мостовим електричним краном вантажопідйомністю 20/5 т.с. В першу чергу оцінювались швидкість та точність виконання операцій.

За результатами двох етапів конкурсу абсолютним переможцем став Микола Васерук, другу сходинку посів Ігор Пасевич, третє місце завоював Василь Стельмах та четверте місце дісталось Тарасу Ловину. Переможець працює на Рівненській АЕС вже десяток років, постійно залучається до проведення ППР енергоблоків, позмінно працює у турбінних відділеннях блоків №1-4, а здобута перемога відтепер дозволить підвищити його розряд від п’ятого до шостого. «Я вдруге беру участь у даному конкурсі – востаннє здобув третє місце. Так, як у цьому році мені виповнюється 35, вирішив спробувати свої сили ще раз і навіть не заради перемоги, а заради самої участі, - зазначає Микола Васерук. – Тому щиро радію здобутій першості та постараюсь перемогти також на галузевому конкурсі, що відбудеться в жовтні у місті-супутнику ЗАЕС Енергодар».

Довідково: Щорічні конкурси профмайстерності серед молодих працівників АЕС проводяться з метою закріплення професійних навичок, теоретичної підготовки працівників, підвищення рівня їх кваліфікаційної підготовки, зростання продуктивності праці, розвитку культури безпеки, удосконалення знань та вмінь працівників для забезпечення безпечного виконання робіт і поширення кращого досвіду. Наступний конкурс Рівненської АЕС відбудеться вже 19 червня за професією «оператор реакторного відділення» реакторного цеху №1.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій