На РАЕС триває перевірка готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період

10 жовтня 2017, 14:48 | Новини

На майданчику Рівненської АЕС розпочала роботу комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2017-2018 рр., яка триватиме з 10 по 13 жовтня. До складу комісії увійшли фахівці дирекції з нагляду за безпекою Компанії та інспектор державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж.

Стан готовності РАЕС до роботи в ОЗП представники комісії оцінюватимуть за шістьма основними напрямками: підготовка технологічного устаткування, трубопроводів, арматури; підготовка електротехнічного обладнання; підготовка внутрішніх систем опалення, теплопостачання, вентиляції; підготовка будівель, споруд і підземних комунікацій; підготовка персоналу, проведення інструктажів, забезпечення спецодягом; підготовка транспорту і засобів пожежогасіння.

Підготовка до зими на РАЕС традиційно розпочалась ще навесні. У її рамках було розроблено організаційно-технічні заходи із 122 пунктів на загальну суму 2 млн. 309,2 тис. грн. Також окремим розділом було передбачено 265 тисяч грн. на заходи з підготовки об’єктів соцкультпобуту до роботи в ОЗП.

«У ході перевірки комісія оцінюватиме готовність РАЕС та її персоналу до роботи в екстремальних погодних умовах, зокрема під час морозів та хуртовин. Фахівці перевірятимуть готовність електричного обладнання, план протиаварійного реагування та порядок взаємодії з відповідними службами міста-супутника у випадку виникнення аварійних ситуацій, цілісність покрівель та віконних рам, повітряних заслонів, кількість протиожеледних і паливних матеріалів, запасів теплого спецодягу, взуття та засобів індивідуального захисту. А щодо персоналу електростанції – його підготовку до роботи в ОЗП, - прокоментував начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки НАЕК «Енергоатом» Олександр Григоренко. - Окрім того, значну увагу буде приділено питанню освоєння виділених коштів Рівненській АЕС в рамках підготовки до зими».

За результатами перевірки буде складено акт готовності Рівненської АЕС до роботи в ОЗП 2017-2018 років, який в подальшому буде направлений на розгляд в НАЕК «Енергоатом».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>