На РАЕС триває вдосконалення системи електронного документообігу

09 серпня 2018, 16:42 | Новини

Навчання персоналу по роботі з АСУД. Фото з архівуНа Рівненській АЕС успішно функціонують автоматизовані інформаційні комплекси, що дозволяють покращити взаємодію між структурними підрозділами, оптимізувати систему управління та методологію прийняття рішень на підприємстві. Серед них – автоматизована система управління документацією (АСУД).

Сьогодні АСУД, що впроваджується на РАЕС з 2015 року, охоплює різні типи документів і дозволяє зменшити використання паперу та час погодження документів. Програму було розроблено з метою автоматизації процесів управління документації на всіх етапах життєвого циклу, а також з метою поступового переходу повністю на електронний документообіг. Завдяки різним програмним модулям АСУДу персонал електростанції має доступ та працює із актуальними версіями документації. Електронний варіант документа має всі види захисту і забезпечує повноцінний документообіг виробничих, організаційно-розпорядчих, договірних та зовнішніх документів, законодавчих актів України.

АСУДЗ метою вдосконалення та розвитку системи фахівці навчально-тренувального центру РАЕС запроваджують нові підмодулі: «Зовнішня документація. Ремонтна документація», «Зовнішня документація. Заводська документація» та «Організаційно-розпорядча документація. Звіти про відрядження». Для підмодулів зовнішньої документації буде впроваджено процедуру погодження в АСУД виробничих документів із зовнішніми організаціями, такими як: відділ вхідного контролю Дирекції НАЕК «Енергоатом» з організації вхідного контролю на РАЕС, сектор ВП «Атомкомплект» на РАЕС, ВП «Складське господарство» Рівненське відділення, Другий державний пожежно-рятувальний загін з охорони РАЕС, військова частина №3045. Введення підмодулів у дослідну експлуатацію планується вже з середини серпня поточного року.

Заступник начальника центру з технічних засобів навчання навчально-тренувального центру РАЕС Микола ПавлюкЗаступник начальника навчально-тренувального центру РАЕС з технічних засобів навчання Микола Павлюк відзначив, що наразі реалізовано функцію підписання електронним підписом технічних розпоряджень про тимчасові модифікації. У найближчих планах – впровадження в АСУД вхідної та вихідної документації (листів, факсів і т.п.), а також застосування електронно-цифрового ключа для інших видів документів.

Підвищення ефективності та оперативності роботи підрозділів РАЕС з документами досягається завдяки вдосконаленню системи електронного документообігу. Варто відзначити, що за даним напрямком Рівненська АЕС є одним із передових підприємств в Україні.

Теги: АСУД

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>