На РАЕС відбулася низка заходів до Всесвітнього дня охорони праці

23 квітня 2019, 08:53 | Новини

Щороку 28 квітня в Україні та світі відзначають Всесвітній день охорони праці з метою сприяння запобіганню нещасних випадків і захворювань на робочих місцях. Традиційно цю дату відзначили й на Рівненській АЕС.

З нагоди 100-річчя Міжнародної організації праці цьогоріч в більш як ста країнах світу проходять заходи інформаційно-роз'яснювальної кампанії, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем у сфері охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Оксана Ігнатенко під час опитування персоналуВ рамках цієї дати на Рівненській АЕС відбулось інтерв’ювання працівників структурних підрозділів: турбінного цеху №2, цеху з ремонту тепломеханічного устаткування енергоремонтного підрозділу, цеху вентиляції та кондиціонування, електричного та хімічного цехів, служби охорони праці (СОП). Як відзначила інспектор з охорони праці СОП РАЕС Оксана Ігнатенко, вкрай важливий для вдосконалення профілактичних програм на робочих місцях зворотний зв’язок із працівниками структурних підрозділів.

Атомники розповідали про зміни у сфері охорони праці, які відбулися на РАЕС за період їхньої трудової діяльності та зміну ставлення працівників до культури безпеки та гігієни праці за останні роки, називали чинники впливу на динаміку розвитку охорони праці, відповідали як оцінка ризиків впливає на безпечне виконання робіт, висловлювали побажання, а також запропонували нові заходи для реалізації на електростанції. На думку опитуваних, на сьогоднішній день на Рівненській АЕС вже активно впроваджується кращий світовий досвід із запобігання нещасним випадкам та профзахворюванням. На підприємстві систематично проходять комплексні та цільові перевірки стану охорони праці у підрозділах, проводяться перевірки дотримання вимог чинного законодавства в сфері гігієни праці, профілактики інфекційних захворювань та з організації лікувально-профілактичного харчування.

Круглий стіл в ПТУ РАЕСОкрім того, фахівці СОП РАЕС провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед учнів першого курсу спеціальності «електрогазозварник, контролер зварювальних робіт» професійно-технічного училища підприємства. Круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню охорони праці, відбувся під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього». Інспектори з охорони праці СОП РАЕС Оксана Ігнатенко, В’ячеслав Марковець, Михайло Кравчук та інженер служби Аліна Гузовата розповіли учнівській молоді про охорону праці на виробництві, назвали приклади нещасних випадків та розібрали причини їх виникнення, а також провели бесіду на тему охорони праці неповнолітніх. За словами учнів, важливими орієнтирами у забезпеченні безпечних умов праці на робочих місцях повинні стати, у тому числі, відповідальність та професіоналізм самих працівників.

Сергій МайданюкЗа словами начальника СОП РАЕС Сергія Майданюка, за останні роки значно підвищилось свідоме ставлення працівників до необхідності використання засобів індивідуального захисту та безпечних методів виконання робіт, адже всі заходи з безпеки та гігієни праці направлені лише на покращення рівня охорони праці на підприємстві.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій