На РАЕС відбулась перевірка знань з оновленої нормативної бази охорони праці

22 березня 2019, 11:06 | Новини

Учасники навчанняНа базі навчально-тренувального центру Рівненської АЕС відбулось навчання з охорони праці (ОП) для представників топ-менеджменту та середньої ланки керівників електростанції, яке організував Головний навчально-методичний центр Держпраці.

Участь у навчанні взяли члени екзаменаційної комісії №1 Рівненської АЕС – заступники генерального директора та заступники головного інженера електростанції, а також інспектори служби охорони праці (СОП) та керівники служби відомчого нагляду та пожежної безпеки РАЕС.

Сергій Майданюк

Як зазначив начальник СОП РАЕС Сергій Майданюк, планове навчання та перевірка знань персоналу з питань охорони праці на РАЕС проводиться один раз на три роки. «Дане навчання проводилось позапланово, оскільки у 2018 році було введено в дію нові правила з охорони праці під час експлуатації навантажувачів, вантажопідіймальної техніки, обладнання, що працює під тиском. Тому під час занять фахівці Держпраці приділили поглиблену увагу даним новоприйнятим нормативно-правовим актам з ОП та їх впровадженню з урахуванням специфіки підприємства атомної галузі. Навчання проходило у два етапи, першим з яким став курс лекцій, а другим – перевірка знань з оновленої нормативної бази ОП», - прокоментував Сергій Майданюк.

Перевірку знань провела комісія у складі начальника Управління Держпраці у Рівненській області Юрія Наконечного, начальника відділу нагляду у промисловості Управління Івана Онищука, головного державного інспектора відділу Олександра Іващука. Результати іспиту засвідчили, що рівненські атомники засвоїли знання успішно. Отримана атестація дозволяє членам екзаменаційної комісії №1 Рівненської АЕС приймати іспити з питань охорони праці на знання персоналом нових правил.

Подібне навчання заплановано і для представників кадрового резерву керівників РАЕС.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій