На РАЕС реалізовується низка профілактичних заходів

25 березня 2020, 12:12 | Новини

В умовах загальнонаціонального карантину на РАЕС створено належні та безпечні умови праці для працівників електростанції, у тому числі, в частині охорони здоров’я кожного співробітника.

Для запобігання й нерозповсюдження COVID-2019 на Рівненській АЕС реалізовується низка профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Чимало з них лягло на плечі працівників цеху господарського обслуговування (ЦГО).

Працівники цеху докладають максимум зусиль до забезпечення безпечних умов праці для атомників на робочих місцях. Значно збільшився обсяг робіт – частіше проводиться прибирання виробничих приміщень, території електростанції, забір сміття. Персонал ЦГО щоденно здійснює ретельне протирання поверхонь, що можуть стати розповсюджувачем інфекції – дверних ручок та дверей, підвіконня тощо. Додаткові засоби для дезінфекції використовуються під час миття підлоги та робочих місць, усі туалетні кімнати забезпечені милом. Працівники цеху забезпечені усіма необхідними ресурсами, зокрема масками, рукавицями, дезінфікуючими засобами, також для них проведено додатковий інструктаж.

Разом з тим, із настанням весняної пори на території та об’єктах підприємства продовжується благоустрій та озеленення територій. За коментарем начальника цеху господарського обслуговування Віталія Кусика, незважаючи на ситуацію, планується вчасно провести висадження квітів, впорядкування клумб, підрізання кущів та дерев.

Враховуючи посилену роботу усіх відповідальних підрозділів підприємства, атомників просять не забувати дотримуватись стандартних рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України: дбати про власний імунітет і самопочуття, ретельно й часто мити руки, уникати дотиків до обличчя та прикривати його під час кашлю, тримати дистанцію з іншими тощо.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій