На РАЕС триває постсертифікаційний аудит

19 вересня 2018, 16:34 | Новини

Учасники нарадиНа Рівненській АЕС стартував другий постсертифікаційний аудит інтегрованої системи управління (ІСУ) НАЕК «Енергоатом» на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 (система управління якістю), ISO 14001:2015 (система екологічного управління) та OHSAS 18001:2007 (система управління гігієною та безпекою праці).

Впродовж трьох днів, 19-21 вересня, у підрозділах РАЕС працюватимуть аудитори органу з сертифікації ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» (ТОВ «ІМС»), роботу яких супроводжуватиме начальник відділу забезпечення функціонування ІСУ виконавчої дирекції з якості НАЕК «Енергоатом» Софія Бондаренко. Постсертифікаційний аудит буде проводитись шляхом аналізу виробничої документації, спостереження та інтерв’ювання персоналу.

На фото по центру - провідний аудитор ТОВ «ІМС» Андрій ТуцькийЗа словами провідного аудитора ТОВ «ІМС» Андрія Туцького, основне завдання аудиту полягає у визначенні відповідності інтегрованої системи управління РАЕС трьом міжнародним стандартам ISO згідно з процедурами європейського органу з сертифікації TÜV Nord Cert Gmbh (Німеччина). Подібні перевірки здійснюється щорічно для поліпшення та вдосконалення роботи підприємства відповідно до міжнародних стандартів.

Заступник генерального директора РАЕС з якості та управління Віктор Кравець

Як зазначив заступник генерального директора РАЕС з якості та управління Віктор Кравець, кожен аудит на підприємстві сприймається як нагода для удосконалення інтегрованої системи менеджменту. «Рівненської АЕС завжди відкрита до співпраці та готова прийняти рекомендації для покращення ІСУ. «Погляд з боку» завжди є цінним, адже це можливість отримати нову інформацію щодо впровадження кращих практик», - підкреслив Віктор Кравець у ході стартової наради.

Довідка: Міжнародна організація зі стандартизації (International Organization for Standardization, ISO) створена двадцятьма п'ятьма національними організаціями зі стандартизації у 1946 році.

Застосування стандартів ISO серії 9000 допомагає компаніям задовольняти вимоги всіх зацікавлених сторін: власників, співробітників, суспільства, споживачів, постачальників. В управлінні діяльністю робиться акцент на досягнення сталого успіху, застосуванні таких системоутворюючих понять, як внутрішній аудит, процесний підхід, коригувальні та запобіжні дії.

Стандарти ISO серії 14000 мають схожість з ISO 9000 – обидва відносяться до процесу виробництва продукту, а не до самого продукту. Застосування стандарту ISO 14001 допомагає компаніям впорядкувати екологічний менеджмент у питаннях підвищення екологічної ефективності діяльності організації, дотримання екологічного законодавства, звітності та залучення співробітників.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій