На РАЕС перевірено стан пожежної та техногенної безпеки

18 січня 2019, 13:34 | Новини

У ході стартової нарадиНа Рівненській АЕС завершилась планова перевірка стану пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) у Рівненській області, яка тривала впродовж двох тижнів.

РАЕСЗавданням комісії було перевірити, як дотримуються на стратегічно важливому об’єкті області вимоги пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту: стан виконання протипожежних заходів капітального характеру, поточний стан систем та пожежного обладнання, виконання у структурних підрозділах вимог правил пожежної безпеки, забезпеченість об`єкта усіма необхідними засобами цивільного захисту.

Як підкреслив начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Рівненській області Віктор Сульжик, у 2018 році на усіх енергоблоках Рівненській АЕС реалізовано низку першочергових заходів пожежної безпеки. Підприємство постійно працює над удосконаленням протипожежного захисту з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду.

Віктор Сульжик«Проведено перевірку практично усіх об’єктів Рівненської АЕС, оглянуто об’єкти соціальної сфери: готель «Вараш» та Палац культури. В цілому роботою, яка проводиться на електростанції ми задоволені. На сьогоднішній день згідно з попереднім приписом, заходи, термін виконання, яких вийшов – реалізовано майже на 100%. Наразі триває впровадження тих заходів, термін виконання яких ще не завершився. Хотілося б відзначити, належний рівень проведення у структурних підрозділах підприємства профілактичних заходів персоналом Другого державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС та служби відомчого нагляду та пожежної безпеки, інспекторами якої у 2018 році виконано понад тисячі обходів та перевірок. Стан пожежної та техногенної безпеки РАЕС можна оцінити як задовільний. У ході підведення підсумків з керівництвом РАЕС обговорено виконання заходів щодо покращення матеріально-технічного забезпечення, зокрема закупівлі техніки», - підсумував Віктор Сульжик.

За результатами перевірки складені відповідні акти щодо стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на Рівненській АЕС.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій