На РАЕС проведено планову перевірку стану охорони праці

16 серпня 2019, 12:44 | Новини

Впродовж поточного тижня на Рівненській АЕС проводилась комплексна перевірка ДП «НАЕК «Енергоатом» стану охорони праці, комісію очолював начальник відділу дирекції компанії з нагляду за безпекою.

Комплексні перевірки стану охорони праці проводяться один раз на два роки в усіх підрозділах компанії, в тому числі й на АЕС. Комісія складається з представників служб охорони праці інших підрозділів, очолює її начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки дирекції з нагляду за безпекою компанії Олександр Григоренко. Завданням комісії поряд із оцінюванням стану охорони праці є визначення ефективності функціонування служб охорони праці.

Олександр ГригоренкоЗа словами голови комісії Олександра Григоренка, вони проаналізували стан реалізації заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності працівників, а також наявність нещасних випадків та професійних захворювань. Члени комісії працювали з документацією, провели обхід території та обладнання, перевірили відповідність робочих місць умовам праці, здійснили опитування працівників. Все це робилося з врахуванням структури підрозділу, наявності об’єктів підвищеної небезпеки, нарядно-допускної системи тощо. Кожна перевірка завершується складанням відповідного акту із конкретними пропозиціями. Наступна – розпочинається з усунення зауважень попередньої перевірки. Стан охорони праці в усіх підрозділах Енергоатома традиційно є задовільним при стабільно низькому показнику нещасних випадків.

Під час роботи комісії

Серед позитивних напрацювань Рівненської АЕС Олександр Григоренко відзначив впровадження комплексної електронної системи обліку лікувально-профілактичного харчування (ЛПХ) персоналу згідно із законодавством України. Відповідно до цього працівнику надається право на харчування один раз на зміну, а за допомогою перепустки нова система визначає кому призначено ЛПХ та фіксує дотримання графіка обідньої перерви. На думку представника Енергоатома, це дуже цікаве нововведення, яке виключає будь-яке зловживання та заслуговує на розповсюдження. Введення на РАЕС електронного документообігу АСУД (автоматизована система управління документацією) крім економії часу усуває заформалізованість та робить систему документів доступною та прозорою. Схвально оцінює начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки НАЕК «Енергоатом» діючі на РАЕС автоматизовані системи «Електронний наряд» та «Персона», остання надає інформацію про працівника щодо його профпідготовки, перевірки знань, медоглядів, порушень, надання засобів індивідуального захисту тощо.

«Можу сказати, стан охорони праці та виконання і впровадження заходів з охорони праці на Рівненській АЕС на достатньо високому рівні, - зазначив голова комісії. - Так, минулого 2018 року РАЕС було номіновано на звання кращого підприємства в електроенергетичної галузі щодо стану охорони праці. В цьому я бачу заслугу перш за все генерального директора Павла Павлишина, який перетворив колектив електростанції на справжню команду», – підкреслив О. Григоренко.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій