На РАЕС перевіряють дотримання вимог ядерної безпеки

08 жовтня 2019, 15:36 | Новини

Під час стартової наради На Рівненській АЕС стартувала планова перевірка комісією Держатомрегулювання України дотримання на підприємстві вимог ядерної безпеки та захищеності.

До складу комісії, яка працюватиме на РАЕС до кінця тижня, увійшли державні інспектори Держатомрегулювання України. Очолює перевірку заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок – начальник відділу ліцензування діючих ядерних установок – державний інспектор Валерій Бугай.

Валерій Бугай«З 8 по 11 жовтня Комісія перевірятиме виконання вимог, зазначених в ліцензії на експлуатацію ядерних установок на майданчику РАЕС та окремих дозволах на пуск енергоблоків після планово-попереджувальних ремонтів (ППР) з перевантаженням ядерного палива, виконання приписів попередніх інспекційних перевірок; дотримання вимог з ядерної та радіаційної безпеки при впровадженні заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій; використання досвіду експлуатації, організацію розслідувань порушень в роботі на цеховому та станційному рівнях, стан радіаційної безпеки і радіаційного захисту та системи поводження з радіоактивними відходами, а також стан системи фізичного захисту. Результати перевірки будуть відображені у відповідному акті», - прокоментував Валерій Бугай.

В рамках інспекційного обстеження заплановано візит на енергоблок №4 РАЕС для ознайомлення із проведенням робіт з модернізації обладнання, що реалізуються впродовж нинішнього ППР.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій