На РАЕС визначені переможці конкурсу «Мирний атом єднає Україну»

20 квітня 2017, 14:21 | Новини

На Рівненській АЕС визначено переможців I-го (відбіркового) етапу дитячо-юнацького конкурсу «Мирний атом єднає Україну». Серед сотні творчих робіт міста-супутника РАЕС лише шістка найкращих поїде до Києва, щоб здобути перемогу у всеукраїнському етапі конкурсу.

Дитячо-юнацький творчий конкурс «Мирний атом єднає Україну» проходить у містах-супутниках діючих АЕС України з метою популяризації знань про АЕС та створення позитивного ставлення до атомної галузі України, зокрема стосовно екологічних аспектів роботи АЕС та безпеки експлуатації енергоблоків.

У цьогорічному регіональному етапі творчого конкурсу взяли участь більше ста дітей – мешканців міста-супутника та населених пунктів зони спостереження РАЕС. Учнівська молодь віком від 10 до 17 років змагалась у двох вікових групах та трьох номінаціях - живопис, декоративно-прикладне мистецтво та анімація.

Організатори конкурсу в м. Вараш - управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС зібрали усі творчі роботи в інформцентрі «Полісся», де журі у складі представників електростанції спільним рішенням визначило переможців.

У віковій групі 10-13 років перше місце посіла робота вихованки художнього гуртка ПК РАЕС Діани Федіни «РАЕС за єдність і мир в Україні» у номінації декоративно-прикладне мистецтво, друге місце також за напрямком декоративно-прикладного мистецтва зайняла робота учениці ЗОШ №3 Анастасії Катюхи «РАЕС – мир - Україна», третє місце здобув малюнок вихованки БДЮТ Ангеліни Сніжко «Ми всі разом». У віковій групі 14-17 років перше місце завоювала анімація «Мирний атом єднає Україну» вихованки БДЮТ Катерини Теребейчик, друге місце – робота виконана у техніці панно з картону та пап’є-маше вихованки БДЮТ Софії Кришталевич «Мирний атом єднає Україну», третє місце – малюнок учениці ЗОШ №5 Вікторії Шепетько «Атом – для миру і процвітання». Традиційно переможці регіонального етапу будуть нагороджені грошовими призами та солодкими подарунками від Рівненської АЕС, а їхні роботи зможуть стати окрасою іміджевої продукції РАЕС.

Талановиті школярі отримали можливість взяти участь у всеукраїнському етапі конкурсу. Власники кращих робіт, які визначить суддівська колегія НАЕК «Енергоатом», здобудуть незабутню поїздку до м. Київ, де відбудеться урочисте нагородження юних митців. Під час подорожі столицею діти відвідають 3D-кінотеатр, Національний музей історії України у Другій світовій війні та пізнають секрети театрального мистецтва в ході екскурсійної програми «За лаштунками київської опери».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>