На РАЕС нові кадрові призначення

14 січня 2019, 11:50 | Новини

Олександр Крушевський14 січня 2019 року головним інженером управління робітничого постачання (УРП) призначено Крушевського Олександра Івановича.

Олександр Крушевський народився 27 серпня 1968 року в смт Володимирець Рівненської області. У 1990 році закінчив Придніпровський енергобудівельний технікум (м. Дніпро). З 1990 по 2002 роки працював майстром дільниці сантехмонтажу, виконробом будівельної дільниці ЗАТ «Управління будівництва Рівненської АЕС», а в період з травня по листопад 2002 року – на посаді старшого майстра теплових мереж УТЖКГ РАЕС.

У листопаді 2002-го був прийнятий на посаду начальника управління - заступника головного інженера з експлуатації і ремонту зовнішніх інженерних мереж, головного інженера Кузнецовського міського комунального підприємства, на якій пропрацював по травень 2017 року. У 2008 році закінчив Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», де здобув спеціальність «Економіка підприємства».

З червня 2017-го по 14 січня 2019 року працював на Рівненській АЕС майстром виробничої дільниці з ремонту мереж і споруд водовідведення цеху теплових та підземних комунікацій РАЕС. Нині навчається на факультеті «Теплоенергетика» в Навчально-науковому інституті післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП).

За час роботи Олександр Іванович проявив себе працелюбним, відповідальним, технічно грамотним та досвідченим фахівцем, здобув заслужений авторитет та повагу серед колег. Володіє хорошими діловими навичками: сумлінним ставленням до роботи, прагненням до підвищення кваліфікації та професійного зростання.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій