На енергоблоці №3 РАЕС проводяться пускові операції

17 лютого 2017, 08:50 | Новини

16 лютого о 23:08 під час проведення, після  планово-попереджувального ремонту, пускових операцій, а саме  синхронізації турбогенератора ТГ-5 енергоблоку №3 РАЕС (ВВЕР-1000) з мережею, стався збій у системі збудження ТГ-5, що призвело до зупинення реактора. О 23:55 параметри енергоблоку були стабілізовані, реакторна установка переведена у режим «гаряче зупинення». Попередня оцінка події за шкалою ядерних подій ІНЕС: «нижче шкали». Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Наразі на енергоблоці проводиться повторне виведення реакторної установки на мінімальний контрольований рівень потужності з орієнтовним часом підключення до мережі до кінця доби 17 лютого.

Станом на 8 годину 17 лютого у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1860 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 44,8 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця –720,1 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 1 млрд. 790,0 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Теги:
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter