На часі ремонт: нове обладнання на енергоблоці №3 РАЕС

11 липня 2019, 12:47 | Новини

На Рівненську АЕС прибув представник фірми «TAPROGGE» (Німеччина), з метою конструкторського нагляду та супроводу монтажу запасних частин системи кулькової очистки конденсаторів турбоагрегата енергоблоку №3.

Візит закордонного фахівця Олексія Степанова на електростанцію зумовлений необхідністю сервісного супроводження поставки запасних частин та виконання робіт щодо заміни дефектних вузлів системи кулькової очистки німецької фірми «TAPROGGE» на циркуляційних трубопроводах подачі охолоджуючої води на конденсатор турбіни відповідно до умов контракту.

Сергій ІвановЗа словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника турбінного цеху РАЕС Сергія Іванова, встановлена система кулькової очистки «TAPROGGE» важлива для безпечної та безперебійної роботи енергоблока. «За допомогою системи кулькової очистки на циркуляційних трубопроводах здійснюється очистка від різного роду відкладень на трубках конденсаторів турбіни. Завдяки цьому покращується теплопередавальна здатність трубок конденсаторів, вакуум в конденсаторах, відповідно й підвищується електрична потужність турбогенератора», – наголошує Сергій Іванов.

Шеф-супровід усіх робіт згідно контракту охоплюватиме – контроль збирання, монтажу та якості проведених робіт щодо встановленних нових запасних частин для обладнання системи кулькової очистки турбоагрегата енергоблоку №3, який нині виведено у планово-попереджувальний ремонт. Триватимуть роботи на проммайданчику підприємства протягом тижня. Завершальним етапом візиту представника фірми «TAPROGGE» на Рівненську АЕС стануть заключення та рекомендації закордонного спеціаліста стосовно безпечної експлуатації отриманого обладнання.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій