Модернізація обладнання енергоблоку №3 – у графіку

12 січня 2018, 14:06 | Новини

В рамках середнього планово-попереджувального ремонту (ППР) на енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) РАЕС виконуються роботи з модернізації систем нормальної експлуатації реакторного відділення та керуючої системи безпеки №1.

На сьогоднішній день на енергоблоці №3 проводиться значний обсяг робіт із заміни застарілого обладнання на сучасні програмно-технічні комплекси. Наразі у повному обсязі виконано демонтаж шаф уніфікованого комплексу технічних засобів (УКТЗ), шаф живлення контрольно-вимірювальних приладів, механізмів електричних однооборотних (МЕО), збірок розподільника струмового закритого типу одностороннього обслуговування (РСЗО) систем LP, LQ, LT, змонтовано фасади панелей та планшетів блочного щита керування. Також вже демонтовано більше 100 кілометрів кабельної продукції із 340 запланованих та 12 тонн коробів і кабельних конструкцій. Виконується заміна контрольних гермопрохідок.

Будівельні роботи у реакторному відділенні виконує ТОВ «Кузнецовське налагоджувально-монтажне підприємство» (м. Вараш). Постачальником основного обладнання системи контролю та управління системи нормальної експлуатації важливої для безпеки реакторного відділення енергоблоку є ПАТ «НВП «Радій» (м. Кропивницький). Захід реалізується за кошти ЄБРР/Євратом.

В частині модернізації системи управління резервними дизельними електростанціями РДЕС-33 повністю демонтовано збірки, електрообладнання, датчики контрольно-вимірювальних приладів і стенди датчиків, а також 4,3 км кабельної продукції. Будівельні роботи виконує ТОВ «Техенерго» (м. Львів).

За словами начальника цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС Віталія Корольчука, роботи проводяться згідно з графіком. Впровадження заходів із підвищення безпеки та заходів, спрямованих на продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 залишається одним із основних завдань, що стоять сьогодні перед колективом цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС. Завдяки модернізації застарілого обладнання покращиться надійність його роботи та, відповідно, рівень безпеки атомного енергоблоку, що дозволить його експлуатацію у понадпроектний термін.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>