Кращими футболістами РАЕС стали транспортники

19 серпня 2019, 16:49 | Новини

Учасники змагань

П’ять футбольних команд Рівненської АЕС розіграли приз Голови профкому електростанції на пляжному спортмайданчику реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро».

Фінальним акордом феєрії спортивних заходів Рівненської АЕС став XII Кубок Білого озера з пляжного футболу на призи Голови профкому ВП РАЕС, який приурочено до Дня Незалежності України. Учасниками свята стали п’ять команд – «Козаки», «Якорі», «Олімп», команди цеху з ремонту забезпечуючих систем і транспортного цеху.

Урочисте відкриття змаганьКоманди змагалися у груповому етапі, півфіналі та фіналі, нагородивши глядачів – шанувальників цілющої білоозерської водички та однойменного реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС – цікавими моментами захоплюючої гри та шквалом позитивних емоцій. У підсумку змагань «золото» вибороли транспортники, які, до слова, ще у першій грі відзначилися чотирма голами. «Срібло»  отримала команда «Козаків» на чолі з Олександром Бойко та ІІІ місце посіли «Якорі» з Романом Халандачем у ролі капітана.

Команда - переможець Капітан зіркової команди Володимир Штинь, який працює слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів, відзначає, що виграти їм допоміг досвід. Команда досить рівно провела матчі, вигравши практично у всіх. Закриття спортивного сезону на Білому озері Володимир Штинь вважає вдалим та вдячний вболівальникам – рідним, колегам, друзям, які їх надихнули на перемогу.

Євгеній БураковЗа словами голови Організації молоді ППО РАЕС Євгенія Буракова, цьогоріч учасниками змагань виступили як працівники РАЕС, так і представники підрядних організацій, а також мешканці міста-супутника. «Пляжний футбол став завершальним у потужному спортивному марафоні 2019 року, серед яких і благодійний фестиваль, і перегони, і напівмарафон, і плавання, і триатлон, і велосотка. Наступного року плануємо також насичену програму, тож закликаємо працівників на тренування до спортивних об’єктів РАЕС», – зазначив Е. Бураков.

Як підкреслив голова первинної профспілкової організації Іван МельникВП РАЕС Іван Мельник, профком електростанції усіляко підтримує активне дозвілля атомників. «З минулого року коштом профкому відвідують спортивні зали підприємства команди РАЕС «РАЕС-ТЕАМ», «Ізотоп», «Моноліт», тенісна команда, а також шанувальники аквааеробіки. Адміністрація Рівненської АЕС підтримує спортивну інфраструктуру у належному стані, своєчасно її ремонтуючи та оновлюючи. А керівники електростанції власним прикладом демонструють прихильність до здорового способу життя, беручи участь у івентах або підтримуючи їх проведення волонтерством», – підсумував Іван Мельник.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій