Кращі з кращих: на РАЕС нагородили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки

11 січня 2019, 15:53 | Новини

Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин вручає диплом Ніні МасюкСьогодні на черговій господарчій нараді генеральний директор РАЕС Павло Павлишин вручив дипломи переможцям конкурсу плакатів з культури безпеки. Конкурс тривав з листопада по грудень. Серед 11 конкурсних робіт було визначено три призових місця, одне гран-прі та одну заохочувальну премію за креативність. Окрім дипломів, призери отримали також грошові премії.

З урахуванням відповідності до теми, композиційного рішення, оригінальності, актуальності, рівня художнього оформлення роботи, визначено призові місця конкурсу. Гран-прі присуджено художнику спорткомплексу управління соціального розвитку та за сумісництвом керівнику гуртка палацу культури РАЕС Ніні Масюк за роботу «Безпечне життя».

Ніна Масюк - володарка гран-прі«Приємно, що мої старання оцінено достойно. Я намагалася відповідально підійти до виконання завдання та обширно охопити усю тему з культури безпеки. Спершу я досконало ознайомилась з усією доступною інформацію стосовно самого поняття культури безпеки, далі я систематизувала усі накопичені дані, обрала для себе головний посил і лише тоді підійшла до безпосереднього виконання роботи. Використовувала я техніку колаж. Кольорову частину роботи я малювала від руки, решту – за допомогою цифрових засобів. Своїм плакатом я закликаю кожного працівника вирощувати у собі культуру безпеки, наче дерево у життєдайному ґрунті» – коментує володарка гран-прі.

Окрім конкурсу плакатів з КБ, Ніна Масюк представляла Рівненську АЕС на міжнародному акварельному конкурсі, що проходив минулого року в Будапешті. Там художниці вдалося вибороти перше місце у номінації «Акварельний живопис».

1Андрій Гель місце та заохочувальну премію за креативність в обумовленому конкурсі плакатів з КБ виборов Андрій Гель, електрослюсар ЦТАВ, за роботу «Культура безпеки – один з кроків, що відділяє безпечне майбутнє від повчального минулого».

«В першу чергу я хотів би подякувати усім організаторам, журі конкурсу за надану можливість самореалізації. Моя робота є повчальною. Бо, як показує нам досвід експлуатації атомних станцій а також ядерних об’єктів, одним з основних факторів, які можуть впливати на будь які порушення культури безпеки є – людський фактор. Тому кожен атомник зобов’язаний поряд з професійними навичками виховувати у собі й культуру безпеки, адже від їх дій і вчинків залежить надійна та безперебійна робота атомної електростанції й інших об’єктів» – зауважив автор.

Віктор Саворона отримує дипломиЗа 2 місце було нагороджено Саворону Віктора, начальника служби забезпечення якості за роботи «Безпека в твоїх руках» та «Найкращий подарунок для твоєї сім’ї – це ти».

Також дипломи за 3 місце генеральний директор РАЕС Павло Павлишин вручив інженерам програмістам служби інформаційних технологій Михайлу Макарчуку та Тетяні Чуковій за роботу «Я дбаю про власну безпеку завжди! А ВИ?» і Савороні Віктору за роботи «Твої плани на завтра залежать від безпеки сьогодні» та «Завжди використовуй засоби захисту».

 

 

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій