Комплаєнс-політика ДП «НАЕК «Енергоатом»

Комплаєнс – політика Компанії спрямована на мінімізацію правових та репутаційних ризиків, що виникають внаслідок порушення її працівниками, незалежно від займаної посади, професійних та етичних вимог, встановлених організаційно-розпорядчими та виробничими документами Компанії.

Корупція – це зловживання службовим становищем, зловживання повноваженнями, дача або отримання хабара, посередництво в хабарництві, необґрунтовані закупівлі товарів, робіт та послуг за цінами, вищими за ринкові,  незаконні пропозиція або обіцянка винагороди від імені або в інтересах Компанії. Корупцією також вважається незаконне використання працівником Компанії свого посадового становища всупереч законним інтересам Компанії з метою отримання вигоди у вигляді грошей, цінностей, іншого майна або майнових прав, послуг, зокрема, транспортних, для себе або третіх осіб, незаконне надання такої вигоди іншим фізичним особам, а також вчинення зазначених діянь від імені або в інтересах Компанії.

Компанія вважає неприпустимими будь-які прояви корупції та зловживання у ході здійснення державних закупівель, виробничої та будь-якої іншої діяльності. Пряма чи непряма пропозиція, вимагання, оплата чи отримання хабарів у будь-якій формі вважаються неприйнятними. Нетерпимість до корупції означає сувору заборону для будь-яких осіб, що діють від імені Компанії або в її інтересах, прямо або опосередковано, особисто або через будь яке посередництво брати участь у корупційних діях та зловживаннях.

Дотримання вимог чинного законодавства та внутрішніх організаційно-розпорядчих документів повинно бути безумовним і неухильним усіма працівниками Компанії, незалежно від займаної посади, стажу роботи, статусу та інших взаємовідносин з Компанією.

Корупційні дії та/або підозри у скоєнні таких дій мають підлягати неупередженому розслідуванню, незалежно від обсягу та форми порушення. З метою оперативного і невідворотного реагування на порушення вимог чинного законодавства, а у випадку здійснення діяльності за межами України – застосовуваного іноземного законодавства, а також внутрішніх організаційно-розпорядчих, виробничих документів, Компанією прикладаються усі можливі законні та розумні зусилля і ресурси.

Компанія надає можливість працівникам та іншим особам конфіденційно і за бажанням анонімно повідомляти про можливі порушення за допомогою  «Скриньки довіри» або безпосередньо президенту ДП «НАЕК «Енергоатом», відповідальному за здійснення цієї Політики.

Докладніше http://www.energoatom.kiev.ua/ua/about/corporate_rules/

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>