Компанія MC-Bauchemie презентувала технічні рішення для РАЕС

17 жовтня 2018, 16:09 | Новини

Презентація Мартіна Райнхардта викликала інтерес атомників

На Рівненській АЕС презентацію корпорації MC-Bauchemie провів представник німецького офісу компанії – технолог Мартін Райнхардт спільно з представниками офіційного дилера в Україні ТОВ "МЦ Баухемі".

Презентація компанії ТОВ "МЦ Баухемі", яка є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімії і власником іноваційних технологічних рішень для виробництва бетону та захисту різноманітних конструкцій, пройшла за участю представників структурних підрозділів Рівненської АЕС: служби експлуатації будівель та споруд (СЕБтаС), ремонтно-будівельного, гідротехнічного та хімічного цехів.

Жваві обговорення супроводжувались великою кількістю питаньПід час зустрічі спеціаліст MC-Bauchemie презентував фахівцям РАЕС сучасні технології надбані компанією, нові напрацювання та реалізовані проекти корпорації у понад 40 країнах світу, зокрема й на атомних електростанціях. «МЦ Баухемі пропонує Рівненській АЕС комплексну програму «косметики» для залізобетонних споруд та ефективні технології їх захисту та ремонту – відновлення опірної здатності конструкцій, підсилення прибудов тощо», - зазначив регіональний представник ТОВ "МЦ Баухемі" Артем Приймаченко.

Заступник начальника СЕБтаС РАЕС Василь Куцик

Як зазначив заступник начальника СЕБтаС РАЕС Василь Куцик, дана пропозиція є цікавою для РАЕС з боку промислового покриття та захисту будівель, конструкцій з металу, бетонних поверхонь, які часто піддаються впливу ерозії, корозії, стиранню, хімічному впливу чи дії високих температур. «Презентовані високотехнологічні рішення є досить актуальними та цікавими для Рівненської АЕС, адже застосування інноваційних матеріалів передбачає збільшення терміну експлуатації, зниження необхідності виконання ремонтних робіт та додаткових капіталовкладень», - відмітив В.Куцик.

Рівненська АЕС завжди відкрита до нових технологічних рішень, що можуть сприяти підвищенню безпеки підприємства, тому міжнародні компанії та вітчизняні виробники устаткувань стали частими гостями на майданчику РАЕС. Проте подальша співпраця та розвиток надійного партнерства можливі лише після проведення тендерних процедур відповідно до чинного законодавство України.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій