Команда КВН РАЕС нагороджена відзнаками

12 липня 2019, 13:28 | Новини

Під час господарської наради на Рівненській АЕС за участь та І місце в XIV конкурсі КВН серед команд Організацій молоді Атомпрофспілки (ОМА), який відбувся у травні поточного року у Кропивницькому, відзначені учасники команди КВН Організації молоді (ОМ) Первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС «Перли з Полісся».

Павло Павлишин нагороджує капітана команди КВН РАЕС Тетяну Батейко Урочисте нагородження відбулось за участю генерального директора РАЕС Павла Павлишина у присутності представників адміністрації та керівників структурних підрозділів електростанції. Усім члени команди КВН ОМ ППО РАЕС «Перли з Полісся» вручені Грамоти ВП «Рівненська АЕС» та грошові нагороди.

Команда ОМ РАЕС "Перли з Полісся" під час конкурсу у КропивницькомуУчасть у цьогорічному веселому та непередбачуваному конкурсі, що відбувся у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького,  окрім команди ОМ РАЕС «Перли з Полісся», взяли участь п’ять команд молодіжних організацій Атомпрофспілки: «Энергодарские борзые» (ОМ Запорізької АЕС та ОМ «Атоменергомаш»), «Дети физрука» (ОМ Східного гірничо-збагачувального комбінату),  «Ремонту не подлежит» (ОМ Южно-Української АЕС), «ТушитЄ свЄт» (ОМ Чорнобильської АЕС) та «FerroStyle» (ОМ Профспілки металургів та гірняків України).

Під час нагородження До складу команди «Перли з Полісся» на чолі з її капітаном Тетяною Батейко (ЦДтаРАВ) увійшли молоді працівники РАЕС – досвідчені гумористи Роман Микитів (ЦРТР ЕРП), Андрій Скоклюк (ЦРБ), Дмитро Киричик (ЦТАВ), Анатолій Ляшок (СКМ) та новоприйняті Олександр Перчиць (ЦДтаРАВ) та Давид Ейвазов (ЦРТУ ЕРП).

КВН проходив під загальною темою «Ми – атомники» та складався з трьох етапів: «Привітання», «Розминка» та «Музичне домашнє  завдання». У підсумку молодь РАЕС здобула перемогу та привезла додому диплом, ексклюзивний кубок та пам’ятні призи. Друге місце посіла команда «Ремонту не подлежит», а третє – «Дети физрука».  

Учасники команди з нагородами«На сьогоднішній день молодь Рівненської АЕС розвивається у багатьох напрямках –культурному, спортивному та науковому. Керівництво підприємства завжди підтримує  і сприяє втіленню різних молодіжних ініціатив, що нас дуже тішить та мотивує, -  зазначила капітан команди КВН РАЕС Тетяна Батейко. - Перше місце у напруженому та насиченому КВН-2019 було взяти дуже непросто. Як і в попередні роки нашими сильними суперниками стали ОМ ЮУАЕС, яка має звання кращої команди десятиліття, та команда ОМ Східного гірничо-збагачувального комбінату, склад якої нещодавно оновився. Проте завдяки злагодженості, великим старанням та шаленому бажанню «Перлам з Полісся» вдалося перемогти. Безумовно, талант та харизма кожного з учасників команди також зробили свою справу на шляху до успіху. Щиро радіємо нашій колективній перемозі і сподіваємось, що на ювілейному XV конкурсі КВН ОМА, який планується провести наступного року у місті-супутнику РАЕС – Вараші, наша команда виступить також гідно».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій