Команда КВН РАЕС на вищій сходинці п’єдесталу

21 травня 2019, 13:00 | Новини

Команда КВН РАЕС18 травня у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького відбувся XIV конкурс КВН серед команд Організацій молоді Атомпрофспілки (ОМА). Цьогоріч найкращою у конкурсі стала команда КВН Організації молоді (ОМ) Первинної профспілкової організації (ППО) Рівненської АЕС «Перли з Полісся».

Участь у веселому та непередбачуваному конкурсі, окрім команди ОМ РАЕС «Перли з Полісся», взяли участь п’ять команд молодіжних організацій Атомпрофспілки: «Энергодарские борзые» (ОМ Запорізької АЕС та ОМ «Атоменергомаш»), «Дети физрука» (ОМ Східного гірничо-збагачувального комбінату),  «Ремонту не подлежит» (ОМ Южно-Української АЕС), «ТушитЄ свЄт» (ОМ Чорнобильської АЕС) та «FerroStyle» (ОМ Профспілки металургів та гірняків України).

До складу команди «Перли з Полісся» на чолі з її капітаном Тетяною Батейко (ЦДтаРАВ) увійшли молоді працівники РАЕС – досвідчені гумористи Роман Микитів (ЦРТР ЕРП), Андрій Скоклюк (ЦРБ), Дмитро Киричик (ЦТАВ), Анатолій Ляшок (СКМ) та новоприйняті Олександр Перчиць (ЦДтаРАВ) та Давид Ейвазов (ЦРТУ ЕРП).

У ході відвідування Дендропарку

КВН проходив під загальною темою «Ми – атомники» та складався з трьох етапів: «Привітання», «Розминка» та «Музичне домашнє  завдання». В рамках програми перебування молоді в Кропивницькому атомники побували на екскурсії в місцевому Дендропарку, відкрили виставку робіт переможців фотоконкурсів ОМА та поклали квіти до Меморіалу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.  

За результатами цьогорічного конкурсу молодь РАЕС здобула перемогу та привезла додому диплом, ексклюзивний кубок та пам’ятні призи. Друге місце посіла команда «Ремонту не подлежит», а третє – «Дети физрука».   

Капітани команд-переможниць. На фото по центру Тетяна Батейко«Цьогорічна гра виявилась напруженою та насиченою. Як і в попередні роки нашими сильними суперниками стали ОМ ЮУАЕС, яка має звання кращої команди десятиліття, та команда ОМ Східного гірничо-збагачувального комбінату, склад якої нещодавно оновився. Проте завдяки злагодженості, старанності та шаленому бажанню кожного з членів команди ОМ РАЕС, а також активній підготовці до конкурсу «Перлам з Полісся» вдалося стати першими, - прокоментувала капітан команди КВН РАЕС Тетяна Батейко. – Дякуємо адміністрації та ППО Рівненської АЕС за сприяння, а також організаторам, вболівальникам, друзям та рідним за підтримку. Окрема подяка людям, які доклали багато зусиль у підготовці матеріалу та в організації поїздки – рівненським атомникам Максиму Кудінову (ЦТАВ) та Анні Кужелєвій (ЕЦ). Щиро радіємо нашій колективній перемозі і тому, що ювілейний XV конкурс КВН ОМА пройде наступного року у місті-супутнику Рівненської АЕС – Вараші».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій