Кікбоксери з РАЕС на п’єдесталі всесвітніх змагань

06 листопада 2018, 14:34 | Новини

На фото Юрій Долганов, Олег Крисюк, Олександр Кравченко та Владислав БуцмайНа початку листопада у місті Маріна-ді-Карарра (Італія) відбувся Чемпіонат світу з кікбоксінгу, учасниками якого стали спортсмени клубу боксу Рівненської АЕС «Золота рукавиця», серед яких і працівники РАЕС.

Золоту медаль завоював Олег Крисюк, працівник ЦТАВ РАЕСУчасть у Чемпіонаті взяли понад 4500 досвідчених кікбоксерів із 73-х країн світу. До складу збірної команди України з кікбоксінгу увійшли головний диспетчер - начальник служби головного диспетчера РАЕС Юрій Долганов (в/к до 94 кг), слюсар з ремонту автоматики та засобів вимірювання цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС Олег Крисюк (в/к 84 кг) та вихованець «Золотої рукавиці» Владислав Буцмай (в/к до 67 кг).

У розрядах фул- і лайтконтакт Владислав Буцмай отримав титул чемпіона світуСвій арсенал здобутків поповнили усі троє кікбоксерів РАЕС. За підсумками запеклих поєдинків у розрядах фул- і лайтконтакт Владислав Буцмай отримав титул чемпіона світу, до слова вже вдруге. Золоту медаль виборов Олег Крисюк у своїй ваговій категорії, ставши чемпіоном світу у розрядах лайтконтакт та лоу-кік. Друге почесне місце у двобоях серед ветеранів-кікбоксерів посів Юрій Долганов.

На фото по центру Олександр КравченкоТренером, під керівництвом якого займаються спортсмени, є Олександр Кравченко – майстер спорту з боксу України, який вже понад 20 років свого життя присвятив спорту та вихованню здорового покоління серед населення міста-супутника Рівненської АЕС. «Рівень проведення чемпіонату та рівень виступів його учасників був найвищим, тому нашим кікбоксерам довелося неабияк «попітніти» у ході змагань. Незважаючи ні на що, їм вдалося вибороти призові нагороди, які безумовно, доводять гідний рівень підготовки вихованців «Золотої рукавиці». Спортсменам РАЕС вкотре вдалося прославити Україну на весь світ. Окрема подяка за сприяння у реалізації поїздки адміністрації, профспілковому комітету Рівненської АЕС та місцевим спонсорам», -  зазначив Олександр Кравченко.

Срібло на чеміонаті серед ветеранів-кікбоксерів завоював Юрій Долганов

За словами срібного призера чемпіонату серед ветеранів-кікбоксерів Юрія Долганова, змагання, які тривали впродовж чотирьох днів, були дуже насиченими. «Даний захід – це неймовірний драйв та зашкал адреналіну. Перемогу довелося виборювати у гідних суперників із Франції, Ірландії та України. У фіналі змагався зі співвітчизником, кікбоксером із Сумщини. Двобій виявився складним, адже за результатами двох перших раундів судді не змогли визначити переможця, тому було оголошено додатковий екстра-раунд. Значну роль у досягненні мого результату відіграли ретельна підготовка, яка розпочалась відразу після Чемпіонату України з кікбоксінгу під пильним керівництвом тренера клубу Олександра Кравченка, підтримка згуртованого колективу рівненських атомників та, звичайно, рідних».

Славетні перемоги спортсменів на національних та міжнародних змаганнях свідчать про високий рівень матеріально-технічного оснащення спортивних та соціально-культурних закладів, які перебувають на балансі Рівненської АЕС, де молодь та активні жителі її міста-супутника мають змогу розвиватись, відкривати свої таланти та вдосконалювати фізичні можливості.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій