Якість перш за все

07 листопада 2018, 15:30 | Новини

Всесвітній день якостіВажливість впровадження системи якості визнана у всьому світі. Щороку в другий четвер листопада світовою спільнотою відзначається Всесвітній день якості, а тиждень прийнято вважати як Європейський тиждень якості. В рамках відзначення цих подій в Україні організовуються різноманітні заходи, спрямовані на привернення уваги суспільства до питань якості, важливості її поліпшення, як засобу розвитку промисловості й підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції, а отже й рівня життя населення.

На Рівненській АЕС впроваджена та успішно функціонує сертифікована на відповідність міжнародним стандартам система управління якістю, яка забезпечує безпечне та ефективне виробництво електричної та теплової енергії. Інтегрована система управління електростанції побудована на основі процесного підходу до управління підприємством та включає в себе: систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015, систему екологічного управління відповідно до ДСТУ ISO 14001:2015, систему менеджменту професійного здоров'я і безпеки праці згідно ДСТУ OHSAS 18001:2007 та поширюється на всі види діяльності у виробництві.

Щорічні наглядові аудити органом із сертифікації є незалежним підтвердженням досягнутого рівня відповідності системи управління Рівненської АЕС міжнародним стандартам, виконання поставлених завдань з постійного вдосконалення для ефективного вирішення виробничих питань і досягнення встановлених стратегічних цілей.

Служба забезпечення якості РАЕССьогодні спільними зусиллями спеціалістів служби забезпечення якості (СЗЯ) РАЕС та інших структурних підрозділів за підтримки адміністрації електростанції виконується безліч завдань, спрямованих на подальше підвищення ефективності інтегрованої системи управління. Заступник начальника СЗЯ РАЕС Тетяна Легка переконана, що саме робота в команді є запорукою успішного вирішення складних завдань та розвитку підприємства в цілому. «На часі – опрацювання нової моделі енергоринку, впровадження системи енергетичного менеджменту та сучасних енергоефективних технологій на базі міжнародного стандарту ISO 50001:2011, що втілює кращі світові практики у сфері енергоменеджменту, а також підготовка до сертифікації за новим міжнародним стандартом з охорони здоров'я та безпеки праці ISO 45001:2018, – підкреслила Т. Легка. – Впевнена, вдосконалення системи управління нашого підприємства на сучасному етапі – це важливий крок до розвитку та європейської інтеграції держави».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій