Працевлаштування на РАЕС

Для початку процедури працевлаштування кожен з кандидатів повинен надати про себе інформацію - резюме за розробленим зразком, яке може бути подане у електронному або письмовому вигляді.

Для подання інформації у електронному вигляді претендентові необхідно:

  1. Перейти на форму реєстрації резюме.
  1. Заповнити форму без помилок, надавши достовірну інформацію.

Примітка: в електронному варіанті резюме підпис особи не проставляється. Надсилання персональної інформації електронною поштою є свідченням згоди претендента на збереження та обробку його персональних даних.

Для подання інформації у письмовому вигляді претендентові необхідно:

  1. Отримати зразок резюме за адресою: місто Вараш, Рівненська атомна електростанція, будівля МАГАТЕ, відділ кадрів, у робочі дні з 8.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45.
  1. Заповнити його без помилок, надавши достовірну інформацію.
  1. Подати резюме за адресою: місто Вараш, Рівненська атомна електростанція, будівля МАГАТЕ, відділ кадрів, у робочі дні з 8.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45.

Надавши резюме (у електронному або письмовому вигляді) керівництву ВП РАЕС, кожен претендент дає згоду на збереження, обробку та використання своїх персональних даних.

Отримана інформація – резюме (у електронному або письмовому вигляді) заноситься в електронну базу даних «Рекрутінг».

ПриміткаВнесена до бази даних «Рекрутінг» інформація на претендента актуальна до моменту (часу, дати) працевлаштування його на ВП РАЕС, але не більше  1-го року. Якщо протягом року претендент не був працевлаштований, інформація про нього переходить в список очікування. Для продовження дії резюме на наступний період (один рік з дати надання) або в разі значних змін в облікових даних (здобуття додаткової освіти, наукового ступеня, звання, додаткового досвіду роботи, зміни прізвища, контактного номеру телефону, тощо) необхідно зателефонувати інспектору (із звернення громадян) відділу кадрів ВП РАЕС за номером 62-6-16 чи 62-6-17 для продовження строку дії резюме чи внесення необхідних змін, або надати повторне резюме з приміткою «У зв’язку зі змінами в персональних даних».

Попередження :

 • відправка декількох резюме на одного кандидата ускладнює обробку його даних ;
 • некоректне заповнення анкетних даних робить їх обробку неможливою.

Після співбесіди з керівником підрозділу, в якому є вакансія, та перевірки документів претендента на відповідність освіти кваліфікаційним вимогам до вакантної посади, претендент запрошується на засідання комісії з професійного відбору. Рішення комісії мають рекомендаційний характер.

Остаточне рішення про працевлаштування приймає генеральний директор ВП РАЕС.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter