Міжнародне співробітництво

Метою міжнародного співробітництва на Рівненській АЕС є підвищення рівня безпеки та надійності роботи діючих енергоблоків, розвиток ділового і культурно-спортивного співробітництва з зарубіжними компаніями.

Основні напрямки співробітництва:

  1. Реалізація проектів міжнародної технічної допомоги.
  2. Членство в міжнародних організаціях:
  3. Поставка обладнання та надання послуг за комерційними контрактами.
  4. Проведення ознайомлювальних візитів, презентацій, нарад, культурних та спортивних заходів і т. п.

На сьогоднішній день на Рівненській АЕС успішно реалізуються проекти в рамках співпраці між Україною та Німеччиною у сфері фізичного захисту, передбаченої ініціативою G7 «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї масового знищення», метою яких є підвищення рівня захищеності енергоблоків електростанції.

В рамках співробітництва між Органом Норвегії з радіаційного захисту (NRPA)/Інститутом енергетичних технологій (IFE)/ДП «НАЕК «Енергоатом»/ВП РАЕС почав реалізовуватися проект «Постачання сучасного обладнання для неруйнівного контролю систем важливих для безпеки Рівненської АЕС».

На Рівненській АЕС регулярно проводяться місії МАГАТЕ та ВАО АЕС з перевірки стану експлуатаційної безпеки. Результати цих місій свідчать про те, що стан безпеки станції відповідає всім сучасним міжнародним вимогам.

Щорічно Рівненську АЕС відвідують майже 100 делегацій іноземних фірм та компаній. Жодна з них не залишається поза увагою фахівців електростанції, а робота з ними будується на засадах доброзичливості та відкритості.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій