Міжнародне співробітництво

Метою міжнародного співробітництва на Рівненській АЕС є підвищення рівня безпеки та надійності роботи діючих енергоблоків, розвиток ділового і культурно-спортивного співробітництва з зарубіжними компаніями.

Основні напрямки співробітництва:

  1. Реалізація проектів програми ТАСІS, ІСЯБ та інших програм міжнародної технічної допомоги.
  2. Членство в міжнародних організаціях:
    • МАГАТЕ
    • ВАО АЕС
  3. Поставка обладнання та надання послуг за комерційними контрактами.
  4. Разові контакти в рамках ознайомлювальних візитів, презентацій, нарад, культурних та спортивних заходів і т. п.

На сьогоднішній день у ВП закінчується реалізація проекту програми ТАCIS по створенню комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (РАВ), який дозволить зменшити об'єм уже існуючих РАВ та тих, що виникають в процесі експлуатації, а також захистити людей і навколишнє середовище від їх шкідливої дії.

З 2014 року станція розпочала реалізацію підпроекту програми "Інструмент співробітництва в області ядерної безпеки" U1.05/10Т2 «Удосконалення процесів управління інформацією про конфігурацію обладнання діючих АЕС» з проекту U1.05/10 «Спільна програма у галузі ядерної безпеки, направлена на підвищення рівня експлуатаційної безпеки, дотримання норм безпеки і ефективності використання кадрового потенціалу ДП «НАЕК «Енергоатом» та її атомних електростанцій».

На Рівненській АЕС неодноразово проводились місії МАГАТЕ та ВАО АЕС з перевірки стану експлуатаційної безпеки. Міжнародні експерти, що брали в них участь, дійшли однозначного висновку, що стан безпеки станції відповідає всім сучасним міжнародним вимогам.

Щорічно Рівненську АЕС відвідують майже 100 делегацій іноземних фірм та компаній. Жодна з них не залишається поза увагою фахівців станції, а робота з ними будується на засадах доброзичливості та відкритості.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>