Інспектори МАГАТЕ: РАЕС дотримується міжнародних гарантій

15 жовтня 2019, 08:57 | Новини

В рамках міжнародної Угоди про застосування гарантій відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї на енергоблоці №4 Рівненської АЕС 11 жовтня 2019 року відбулась інспекція Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ).

Метою інспекції, яка проходила у складі інспекторів С. По (США) та Ч. Уржан (Румунія), була перевірка відпрацьваного ядерного палива (ВЯП) в басейні витримки енергоблоку №4 та РАЕСвідсутності ВЯП в контейнері HI-TRAC (обладнання фірми «Holtec International») під час вилучення його з гнізда універсального. Роботи виконувались за участю головного спеціаліста - державного інспектора інспекції з ядерної безпеки на Рівненській АЕС Віталія Малютяка та фахівців відділу ядерної безпеки (ВЯБ) РАЕС.

«В цілому інспекція МАГАТЕ пройшла успішно, її цілі досягнуті у повному обсязі, а зауважень немає. Традиційно по завершенню перевірки у ході дебрифінгу обговорено результати цієї інспекції та терміни проведення наступної на майданчику Рівненської АЕС», - прокоментував начальник лабораторії ядерного палива ВЯБ РАЕС Борис Ястремський.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій