Інспектори МАГАТЕ перевірили енергоблок №4 РАЕС

12 вересня 2019, 11:21 | Новини

10-11 вересня на проммайданчику Рівненської АЕС відбулась планова інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про застосування гарантій до всього ядерного матеріалу відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Інспекція проводилась на енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) РАЕС, який пербуває у планово-попереджувальному ремонті. Учасниками перевірки стали інспектор R. Hajdusek та F. Hasi (Австрія), головний спеціаліст - державний інспектор інспекції з ядерної безпеки на Рівненській АЕС Віталій Малютяк та фахівці відділу ядерної безпеки (ВЯБ) електростанції.

Мета заходу – перевірка ядерного палива в активній зоні реактора енергоблоку №4 та перевірка відпрацьованого ядерного палива в басейні витримки енергоблоку.

Традиційно по завершенню інспекції відбувся дебрифінг, у ході якого обговорювалися питання щодо результатів проведення інспекційної перевірки та терміни проведення наступної. Як прокоментував тво начальника лабораторії ядерного палива ВЯБ РАЕС Віталій Шумик, інспекцію проведено успішно, в повному обсязі та без зауважень.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій