Інформцентр РАЕС – заклад ідей, задумів та корисних розваг

18 травня 2020, 16:09 | Новини

Емоції після відвідування ІнформцентруЗазвичай міжнародний день музеїв у відповідних закладах насичений різноманіттям заходів, цікавих розваг, очікуванням відкриттів та новими форматами відображення історії. Проте сьогодні цей день незвично «мовчазний».

Наше місто Вараш, як місто-супутник Рівненської АЕС, має зовсім невеличкий відрізок свого існування, який збережено в інформаційному центрі РАЕС «Полісся». Поки місто не має власного музею, інформаційний центр частково виконує його функції разом із поширенням знань про атомну енергетику. Гості з ТуреччиниЗа час існування інформцентр «Полісся» від традиційних виставкових експозицій пройшов певну трансформацію та може похвалитися інтерактивними віртуальною екскурсією проммайданчиком атомного блоку-мільйонника та сучасними окулярами віртуальної реальності, за допомогою яких можна побувати на промислових майданчиках усіх українських АЕС.

Польські байкериТакож завдяки ініціативам персоналу інформцентр відзначився цікавими тематичними заходами – від інтелектуальних конкурсів та брейн-рингів до дефіле у вишиванках, від занять Ядерної школи до "Ніч у музеї"Ночі у музеї, від прямих ефірів та зустрічей з цікавими людьми міста та РАЕС до «кінозалу на підлозі». Словом, проводиться те, що залучає молодь, адже саме молоді люди складають більше половини відвідувачів закладу. В середньому, за рік інформаційний центр відвідують майже 7,5 тисяч осіб, при чому не лише з нашого регіону, останніми роками відвідування закладу включають до екскурсійних маршрутів туристичні агенції західної України.

Учасники етнодефіле у вишиванкахНаразі інформцентр не працює для відвідувачів, але вимушений період припинення діяльності обов’язково зміниться на час активності та дозволить відвідувачам дізнатись багато нової інформації та перетворить заклад у справжній фонтан ідей, задумів та корисних розваг.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій