ІІ Конференція Українського ядерного товариства

06 червня 2019, 13:25 | Новини

Працівники РАЕС з Григорієм Муляром та Данилом ЛавреновимНаприкінці травня у Києві відбулася ІІ Конференція Українського ядерного товариства, де було підбито підсумки двох років роботи. У заході взяли участь також шестеро працівників Рівненської АЕС – членів ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області.

Під час звітно-виборчого засідання обговорювалися результати діяльності Товариства, зокрема, налагодження та розвитку співробітництв з іноземними інституціями, розширення просвітницької та інформаційної роботи серед молоді та громад зон спостереження АЕС, а також залучення фахівців та спеціалістів УкрЯТ до експертної роботи на підприємствах атомно-промислового комплексу України.

Григорій Муляр праворучПрезидент УкрЯТ Григорій Муляр наголосив, що за останні два роки Товариство зосередило свої зусилля на перебудові діяльності організації, наукові установи і профільні заклади вищої освіти, всебічному сприянні досягненню якісно нового рівня підготовки і перепідготовки кадрів для ядерної науки і техніки, суміжних дисциплін, створенню необхідних умов для наукового і професійного росту молоді і студентів, підняття престижу професії спеціаліста-ядерника.

Данило ЛавреновВиконавчий секретар УкрЯТ Данило Лавренов проінформував про заходи інформаційно-просвітницького, державницького, організаційного та міжнародного напрямків, які були реалізовані силами Товариства. Він наголосив, що спільна робота демонструє стійке непохитне переконання членів Товариства в тому, що ядерна галузь має перспективне майбутнє.

Сергій ГуцалоПредставники відокремлених підрозділів організації поділилися досвідом втілення багатьох проектів, які реалізуються у регіонах розташування підприємств атомної енергетики та промисловості та галузевих організацій. У тому числі, про реалізацію низки проектів та про участь в них членів ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області розповів голова осередку, начальник відділу аналізу та супроводу звітів з безпеки служби аналізу безпеки РАЕС Сергій Гуцало.

В ході конференціїЧлени Товариства також запропонували залучити Українське ядерне товариство до моніторингу стану оцінки показників безпеки й експлуатації на АЕС, розширення напрямків профорієнтаційної роботи, проведення просвітницьких проектів серед студентства з метою популяризації профільних для галузі професій, розширення інформаційної роботи не лише з громадами зони спостереження, а й інших регіонів розташування ядерних об’єктів, а також створення централізованої бази даних проектів відокремлених підрозділів УкрЯТ для поширення позитивного досвіду між відокремленими підрозділами на місцях. Окремо було обговорено видавницьку діяльність УкрЯТ, що здійснюється спільним випуском науково-виробничого журналу «Ядерна енергетика та довкілля».

В ході голосуванняНа завершення конференції було затверджено новий склад Правління, до якого увійшли 47 представників Товариства, а також переобрано президента, виконавчого секретаря й ревізійну комісію терміном на два роки. Зокрема до нинішнього складу Правління увійшли працівники Рівненської АЕС – Сергій Гуцало та заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський, а також перший генеральний директор РАЕС, заслужений енергетик України Володимир Коровкін.

Теги: УкрЯТ

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій